Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Sebastian S

Twarde guzy pojawiające się pod skórą

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ALA
A JA MAM TAKIE GUZKI W UDZIE OD 20 LAT, NIEZNACZNIE UROSŁY CHYBA, NIE WIEM, ALE ZYJĘ I MAM SIĘ DOBRZE :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonim
Też mam od kilku lat może nawet od 6, aktualnie mam 19 lat, już mam kilka na ciele w tym w okolicy łuku brwiowego, może od wyciskania pryszczy, a na reszcie ciała od obić *p chyba pora pójść znów do chirurga i wyciąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anama
Ja mam na głowie jednego od 42 lat. Parę lat temu zaczął rosnąć. Zaczęłam go smarować wodą utlenioną. Zmniejszył się szybko o 70%. Jest mały i miękki. Nie moczyłam go tą wodą regularnie- muszę jeszcze go pomęczyć, może zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł
Witam. 45lat. Jakieś 10 lat temu zauważyłem tylko jedno zgrubienie na prawym bicepsie. Nie swędzące, nie bolące. Po prostu było. Za namową żony udałem się do chirurga który to coś usunął. Po usunięciu jak grzyby po deszczu pojawiły się nowe w większej ilości. Mam ich około 20. Na brzuchu, bicepsach, na nogach. Nie są duże ale wnerwiają bo wiem, że są. Nie rosną więc nie będę usuwał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata
A czy to moze byc rak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata
A czy to moze byc rak? Mam pare twardych guzow na udzie od kilku lat i zaczelam sie nagle martwic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Poszukaj na: http://www.bolimnie.com/galeria-chorob znajdziesz dużo zdjęć jak mogą wyglądać choroby człowieka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominika
Hej! Ja zlokalizowalam najpierw jeden maly guzek w lewym uchu. Na początku myślałam, że to jakiś stan zapalny od noszenia kolczyków lub krostka, która chce się przebić przez skórę. Po roku obserwacji pojawił się drugi. Obydwa są twarde, okrągłe, *przesuwają* się pod skórą i bolą przy dotykaniu. Od dwóch tygodni niestety jeden z nich boli nawet bez dotykania i sprawia mi to spory dyskomfort, czuję jakby *rozszerzalo* mi się ucho, co oczywiście niepokoi. W tym tygodniu udam się do lekarza i dam znać co to było, może komuś z podobnym problem się to przyda i przestanie panikować jak okaże się, że to nic strasznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.