Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jader, jak samemu leczyć?


Gość Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

panie doktorze od kilku dni bolało mnie lewe jadro( a zuuważyłem że od jakiegoś miesiąca podczas podniecenia i wytrysku lewe jadro chowa sie ku górze a później boli przez chwile i niewiem czy ten ból jąder to od tego ?) a teraz bola mnie juz obydwa ale nie tak bardzo żebym się skrecał z bólu ale jednak się niepokoje. jądra nie są powiększone ani opuchnięte bolą mnie te żyły znajdujące sie w jadrze co mam robić? ból raz jest silniejszy a czasem słaby na tyle , że nic nie czuje jestem za granicą i daleko mam do centrum i do jakiegokolwiek lekarza, pisałem już do jednego urologa i stwierdził ze mam żylaki powrózka nasiennego ale mi to niepasuje do tego bo czytałem ao tym wiele. (jak by mógł pan ewentualnie podać nazwy jakichś lekarstw lub maści na to )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi Pan sobie zdawać sprawę, że bez bezpośredniego badania pacjenta nie będę stawiał diagnozy ani polecał jakichkolwiek leków, które zazwyczaj jeśli mają być skuteczne muszą być przepisane na receptę. Być może obecnie doszło u Pana do zapalenia jąder i/lub najądrzy. W taki stanie stosuje się antybiotykoterapię oraz leki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Musi Pan niestety udać się bezpośrednio do lekarza, który Pana zbada i zadecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×