Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biegunka po usunięciu woreczka żółciowego?


Gość Wiktoria 20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Henryk B.

Witam. Pani Maju, nic się nie myliłem. W moim tekście jest wszystko napisane. Lecz jeśli nie wszystko było jasne, to przepraszam.Nie słyszałem, aby ktoś miał tylko lamblie. Jeśli występują pasożyty układu pokarmowego, to prawie zawsze jest ich kilka - lamblie, owsiki, glisa, tęgoryjec,tasiemiec i inne. I stąd napisałem - Bicom (na lamblie) plus Vermox, ewentualnie Zentel (na inne pasożyty). Dodam, że jeśli ktoś zarażony jest lamblią, to istnieje poważne zagrożenie inwazji grzyba Candida (a to kawał drania), z którym lamblia żyje w symbiozie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

Witam , w lutym tego roku mialam wyciety woteczek, dodam że biegunki miałam juz przed zabiegiem ale nie tak czeste jak po. Moja lekarka juz nie ma pomyslow jakie leki mi przepisywac zadne nie pomagaja, co prawda jestem 3 miesiace po zabiegu ale biegunki ciagle dzien w dzien mi dokuczaja wizyte u gastrologa mam dopiero na wrzesien... takebterminy, wyniki z krwi i kału ok cos wsponinali o kolonoskopi mozliwe ze bede ja miala robiona poniewaz nie boli mnie jak to bywa pobusunieciu woreczka prawa strona tylko czuje lekki bol taki ucisk z lewej strony wystraszylam sie ze to cos z trzustka ale lekarz mówił ze wyniki sa dobre a stolce nie sa tluste. Przeczytalam tutaj o otrebach i zaraz polecialam do sklepu musze powiedziec ze przez 2 tyg stosowania ich z jogurtem byla poprawa ani razu nie mialam biegunki w toalecie bylam 2 razy dziennie wlasciwie rano. Wszystko bylo super , cieszylam sie ze otreby naprawde pomagaja, ale teraz w 3 tyg wszystko jakby zaczyna wracac do stanu poprzedniego - boje sie ze nic mi na to nie pomoze, zaczynam nowa prace i juz sie denerwuje tym ze bede ciagle przesiadywac w. Wc, tak sie nie da zyc, a na pewno nie normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Henryk B.

Dobry wieczór Pani Karolino. Jestem 10 lat po zabiegu usunięcia pęcherzyka żółciowego. Jeśli mogę coś zasugerować, to proszę zrobić badania na obecność pasożytów układu pokarmowego, a szczególnie lamblii. Ponieważ badania laboratoryjne nie zawsze są w 100% miarodajne, ja zrobiłem badania na urządzeniu BICOM 2000. Należy, najlepiej w internecie, znaleźć gabinet, w którym stosowane jest to urządzenie. Ja na tym urządzeniu pozbyłem się lamblii, a lekami Zentel lub Vermox pozbyłem się pozostałych pasożytów. Te działania mnie bardzo pomogły, odżywiam się normalnie. Życzę powodzenia, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×