Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból żeber przy oddychaniu


Gość Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od jakiegoś czasu boli mnie lewa strona żeber przy oddychaniu, skręcaniu tułowia w prawo i dotyku. Nie wiem od czego to jest ponieważ nie przypominam sobie żebym robiła coś co mogło by spowodować jakiś uraz żeber. Po owinieciu brzucha bandażem ból minimalnie się zmniejszył ale prosze o pomoc Co to może być za uraz? Czy to coś groźnego? Ból odczuwam tak jak boli siniak lub stłuczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Przede wszystkim powinien zbadać Panią lekarz, ewentualnie wykonać usg. Trudno powiedzieć czy problemem są nerwy międzyżebrowe wywołujące ból, zmiana w obrębie mięśni międzyżebrowych, a może jest to ból trzewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje specjalistyczne oko jest to sprawa obcych z innej galaktyki. Jest to juz 17sty przypadek w polsce że ufo podlatuje czarną bmw pod czyjś balkon w nocy. Wchodzi po cichu z precyzją chirurga otwierając drzwi kawałkiem drutu z aparatu do żebów podkladaja ci pod noch prochy (nie wiem jakie ale pewnie jakieś galaktyczne dopalacze, jakbym widział to bym od nich chętnie zakupił) które sprawiają że nic nie pamiętasz. Następnie wyrywają ci żeberka z lewej strony (ufo kanibale twierdzą ze lewe się lepiej smarzą) a zamiast tego wstawiaja zespawane dłuty to namiotów. Po czym jakgdyby nigdy nic spawają ci skóre spawarką zapożyczoną od znajomego mechanika który im montował spoilera i neony w statku kosmicznym jakieś 2 miesiące temu. Trzeba uważać bo nieraz jak ci ktoś walnie po żebrach to mogę się druty powykrzywiać. Pozdrawiam. Danio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×