Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podejrzenie zapalenia nasieniowodu jądra prawego


Gość Michał Mazury

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał Mazury

Witam. Opisze może od początku swój problem. W połowie czerwca tego roku zacząłem miewac bóle jąder, spowodowane były one najprawdopodobniej długą grą wstępną z dziewczyną, bez seksu. Około 1,5 tyg po ostatnim bólu(tyle, że już wtedy doszło do stosunku ale i również nie wiem czy to ważne, moja dziewczyna przez przypadek uderzyła mnie leciutko z kolana w krocze, nie było to mocne ale poczułem krótki ból) zacząłem odczuwac, że okolice jądra są dośc mocno opuchnięte, z wyczuwalnymi grubymi żyłkami. Po stosunku w nasieniu była krew. Postanowiłem wybrac się do urologa który przepisał mi leki przeciwzapalne oraz zakaz wysiłku. Ponownie wybrałem się lecz już do innego urologa, zlecił mi usg jąder, usg wykazało, że wszystko jest w porządku. Około 2 tyg temu ponownie byłem u urologa, stwierdził zapalenie nasieniowodu i przepisał mi lek Nolicin (10 dni). Przez pierwsze 4 dni zauważyłem poprawę, lecz w dniu piątym nastąpił nawrót i aktualnie jest gorzej:/ Prawa strona (nie jądro) jest opuchnięta, czuje dyskomfort, ból przy siedzeniu, kłucie. Wyczuwalne są zgrubienia na żyłkach, jak dla mnie duże. prosiłbym bardzo o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Nolcin trzeba stosować przynajmniej przez 7-10 dni. Po tym czasie, jeśli ból nie ustąpi prawdopodobnie będzie trzeba zminić antybiotyk. Obrzęk będzie ustępował stopniowo, nawet po 10 dniach stosowania leku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał Mazury

witam, otóż byłem ponownie u urologa, stwierdził zapalenie najądrza... Przepisał mi ketonal oraz biseptol 960. Jestem w połowie brania leku i nie widzę żadnej poprawy... Rano wygląda w miarę normalnie, pod koniec dnia zaczyna być znacznie powiększone i bolesne. Dotykając prawego najądrza dość mocno boli, nie wiem co mam robić... Zaczynam coraz bardziej przejmować się tym wszystkim*/ Prosiłbym o pomoc, czy mam zgłosić się do szpitala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×