Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie udało mi się ściągnąć skóry z penisa aby odsłonić całą żołądź


Gość Dominik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem ze ściąganiem skóry z penisa. Mam 15 lat i, mianowicie, jeszcze nigdy nie udało mi się ściągnąć skóry tak, aby odsłonić całą żołądź. W czasie maksymalnego wzwodu skóra sciaga się tylko kawałek sama, mogę jeszcze troszeczkę sam ściągnąć i to tyle, potem czuję ból oraz pieczenie. W rezultacie nie mogę sciągnąć skóry nawet do połowy żołądzia. W czasie spoczynku jest troszkę lepiej i daję rady ściągnąć skórę troche dalej, ale również nie do końca, ponieważ wtedy znów pojawia się ból. Słyszałem, że należy regularnie myć mastkę spod napletka i trochę się obawiam, co się stanie, jezeli tego nie będę robił. Natomiast podczas oddawania moczu robi mi się taki balonik, cos podobnego jak pęcherzyk powietrza pod skórą, która znika zaraz po oddaniu moczu. Natomiast gdy ściągam troche skórę z żołędzia to wszystko jest ok. 1) Czy winą tego co opisałem powyżej może być stulejka lub za krótkie wędzidełko? 2) Jeżeli tak to należy udać się do lekarza teraz, czy to może poczekać do czasu, gdy będe miał np. 18 lat? Wiem, że już na forum jest duzo takich tematów, ale przeważnie te osoby albo nie mogą wcale ściągnąć skóry lub moga za żołądź i dopiero wtedy mają problem, a ja mogę tylko do połowy i nie wiem czy to jest jakaś inna choroba niż stulejka lub krótkie wędzidełko. Pozdrawiam, liczę na odpowiedź i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem. To stulejka. Poszedłem do szpitala i lekarz przeprowadził zabieg metodą Schloffera. Polegało to na przycięciu nieco napletka tak by żołądź mógł wychodzić cały. Zabieg trwał 10 - 15 minut. Potem dwa tygodnie smarowania maścią Oxycort i po bólu. Pozdrawiam i życzę powodzenia *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×