Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pojawiający się znienacka ból okolic pępka


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem w internecie o anatomii człowieka. I znalazłem, że mięśnie brzucha są rozłożone symetrycznie względem kręgosłupa i tak mi się wydaje, że kończą się mniej więcej w połowie między kręgosłupem a bokami ciałą. Mam nadzieję, że w miarę dobrze to opisałem. I własnie wydaje mi się, że co jakiś czas, którego nie jestem w stanie dokładnie określić co ile, pojawia się u mnie ból w miejscu tak jakby kończyły się te mięśnie. Ból jest tylko po lewej stronie od wysokoći pępka w dół. Czasem pojawia się też koło miejsca gdzie wyrasta penis. Wydaje mi się też, że ból nie jest umiejscowiony głęboko tylko tak jakby na skórze lub zaraz pod nią. Jeśli dotkne to miejsce w czasie jak mnie boli to ból od razu znika. Trwa kilka sekund lub nawet ułamek sekundy. Sprawia to, że czuje się niekomfortowo. Nie mam gorączki, mocz wydaje mi się, że jest normalny. Jedynie ten ból. Co to może być i jak się go można pozbyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haemophilus, w tym cały problem, że już miałem robione USG 2 razy u dwóch różnych lekarzy i nic na nich nie wyszło. W wieku 4 lat stwierdzono u mnie skrzywienie kręgosłupa. Dodatkowo od dobrych kilku lat mam taki pewien zły nawyk. Oglądam tv, pracuje na komputerze a nawet jem w jednakowej pozycji. Leże w tych sytuacjach na lewym boku podparty na łokciu. Czy wtedy takie bóle mogą pochodzić od kręgosłupa?? Ostatnio dużo się stresuję, a dodatkowo mój stres potęguje ten ból. Czy przez stres mogę wypłukiwać potas i magnez z organizmu i brak tych pierwiastków powoduje nerwobóle? Czy nerwobóle mogą być w różnych miejscach ciała i na różnych *głębokościach*?? Proszę o podpowiedź co mi może dolegać, gdzie się mogę udać, ponieważ każdy mi mówi,że jestem zdrowy oglądająć moje wyniki badań. Od kilku dni mój stres osiągnął chyba znowu apogeum - zaczęło mi się robić czasem niedobrze i mam tak jakby nasączony wodą stolec. To już jest druga taka sytuacja. Za pierwszym razem poszedłem zrbić badania i nic w nich nie wyszło. Czy to są objawy jakiegoś nowotworu??!! Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze dwie rzeczy: 1. Czy nerwobóle mogą prowadzić do nadwyrężenia lub przemęczenia mięsni? Mam tu na myśli coś takiego jak się zacznie ostro ćwiczyć to powstaną zakwasy. Czasem mam inne uczucie bólu, właśnie tak jakby zakwasy. 2. Czy od takiego częstego leżenia na lewym boku, mogą mnie pobolewać dolne żebro po tej właśnie stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×