Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to jakaś choroba układu pokarmowego? dziwny kał i bóle podbrzusza


Gość Irena

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. W skrócie postaram się opisać co mi dolega. Pracuje 5 dni w tygodniu (pn-pt). W tych dniach jadam obiady po powrocie z pracy czyli ok godz. 17-18. Kolacji już nie jem. Do pracy wstaje ok. 6. W tygodniu do WC chodzę przed wyjściem do pracy i zauważyłam, że od wtorku mój kał jest dziwny. Nie jest taki ubity. Czasem zdarza się tak, że z biegiem tygodnia robi się coraz mniej zbity, tak jakby był bardzo nawodniony. Zauważyłam również, że w tygodniu pojawiają się u mnie bóle w podbrzuszu. Czasem mam parcie na stolec. Natomiast w wekendy jak mam wolne sytuacja się zmienia. Kał robi się twardszy, bóle podbrzusza się zmniejszają. Tak jest od soboty.Niedziela jest takim dniem, w którym nie zawsze idę do WC. Jeśli już idę to wypróżniam się normalnie - normalnie jest ufomrowany kał. Normalnie też się załatwiam w poniedziałek. Od wtorku znów się zaczyna psuć. W soboty i niedziele jadam normalnie obiad lekko po południu i w te dni jadam też kolacje. Co mi może dolegać? Proszę o wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×