Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w podbrzuszu i w rzucie lewego jajnika hipoechogeniczne ognisko


Gość Ewa

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym wypisano mnie ze szpitala. Na chirurgii wykonano kolonoskopię i odjęto niewielki polip w dystalnej esicy. Powodem skierowania mnie do szpitala były bóle w podbrzuszu. Najpierw wykonano USG przez pochwę oraz badanie ginekologiczne. Ginekolog nie stwierdził żadnych zmian. Po około 20 minutach miałam USG jamy brzusznej, ktore wykazało: *w rzucie lewego jajnika hipoechogeniczne ognisko o wymiarach 42x61mm*. Powtórnie ginekolog wykonał USG przez pochwę i powtórzył badanie ginekologiczne i stwierdził, że nie ma żadnych zmian. Ordynator ginekologii że ginekologicznie nie ma on tu nic do zrobienia. Pomimo moich protestów ordynator chirurgii również stwierdził, że nie ma nic do zrobienia i wypisał mnie ze szpitala do domu. Proszę o poradę co wykazało moje USG bo na oddziale nikt nie udzielił mi takiej informacji oraz pokierowanie co w tej sytuacji mam robićdalej gdyż nie otrzymałam skierowania nigdzie indziej. Ten sam ból utrzymuje sie nadal... Proszę podpowiedzieć gdzie mam się udać dalej. Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, ale ginekolog twierdzi , że poprzez usg dopochwowe nic nie widzi i że cytuję: nic wiecej nie mozemy dla pani zrobic. Ginekolog konsultowal to z ordynatorem gilnekologii- obaj robili mi usg przez pochwe i stwierdzili, ze nie ma zadnych zmian ani zadnej torbieli, a usg jamy brzusznej wykonane przez radiologa wykazuje zmiane. Dzis byłam u chirurga (prywatna praktyka) w innym miescie , pokazalam dokumentacje i dostalam skierowanie na tomografie komputerowa... Mam nadzieje ze badanie wykaze jaka jest przyczyna bolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×