Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek na ramieniu


Gość Jacek z Krakowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacek z Krakowa

Witam!!mam pytanie jakis czas temu na ramieniu pojawil mi sie maly guzek,narosl podskorna!!nie boli przy dotykaniu najpierw myslalem ze to jest jakas chrosta ale tego w zaden sposob nie da sie wycisnac!!co to moze byc??bardzo prosze o udzielenie porady!!dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wybierz się z tym do lekarza. Prawdopodobnie trzeba to usunąć i poddać badaniu histopatologicznemu. Wtedy dopiero dowiesz się co to jest konkretnie. Może włókniak, kaszak lub tłuszczak - trudno czasami stwierdzić badając ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zmartwiona

ja mam podobne pytanie. na lewym ramieniu od 3 lat mam narosl jest okrągła i ma z 4 mm średnicy. przy dotyku nie boli czasami swędzi wkoło tej narośli. jest miękka i ma kolor bordowy. co z tym zrobić. jest to coraz większe kiedys była to tylka mała kropeczka. czy to mogą być zmiany nowotworowe?(mam 23 lata:( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie ,że zamiast do lekarza to pytacie się siebie co to a co tamto,,,,ZMARTWIONA ZASUWAJ DO LEKARZA moze To byc RAK zwłaszcza ze skóra wokół swędzi!!!!!! Życzę powodzenia i trzymam kciuki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewelina

Witam u mojej mamy pojawił się guzek na ramieniu,ale nie na zewnątrz ręki tylko w środku jest twardy i jak go naciska tą ją boli,teraz to ją boli już cała ręka.co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam cos takiego na lewym ramieniu,ale od jakiegos czasu to sie powieksza i mnie swedzi,nie moge lezec na tym ramieniu. Bylam u dermatologa stwierdził ze to włókniak czarny i nie trzeba go usuwac,ale po ostatnich zmianach musze sie zmotyowac i isc do lekarza chirurga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja również wymacałem guz w okolicy barku. Zrobili biopsję i okazało się, że komórki mają charakter dyskariozy. Z podejrzeniem kostniakomięsaka trafiłem odrazu na drugi dzień pod nóż(po tym jak się wykłuciłem) . Wycieli mi go i w tej chwili czekam na wyniki histopatologiczne. Sprawa nie wygląda zaciekawie. Guz był twardy i wogóle nie bolał. Wyczułem go przez przypadek Miał ktoś coś podobnego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc mam pewien problem otóz jakieś 4 miesiące temu zrobił mi sie mały guzek na lewym ramieniu wielkosci około 1 cm to nie włukniak tłuszczak ganglion ani nic takiego jest o kolorze skóry lecz troszke fioletowym tak troszeczke jak dotykam go cały dzien i wgl to na drugi dzien robi sie dokoła żółta otoczka coś jak siniec jak dotkne go troszeczke mozniej to boli ale jak puszczam to przestaje da sie go przesówać ale jest dośc twardy nie wiem co to może byc i zaczynam się troche bać prosze o szybką porade co to moze byc i co mozna z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój został okreslony jako superficial acral fibromyxoma. powinienem to sprzedac do jakiejś akademii za gruby hajz? Podobno zdjagnozowano to tylko u 50 osób na świecie. Czy raczej trafiłem na sprytnego akwizytora usług medycznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×