Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stolec ołówkowaty i wiatry


Gość Alina

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Nurtują mnie takie dwie rzeczy: 1. Co oznacza ołówkowaty stolec?? Jaką ma wtedy średnicę?? Jaka jest prawidłowa średnica stolca?? Jaka średnica budzi niepokój?? 2. Czy normalne jest częste puszczanie wiatrów?? Tzn. zdarzają się w ciągu dnia takie pory, że mam wiatry w odstępach co kilka minut. Najczęściej potrzebe puszczenia wiatrów mam w pracy i jak jestem w towarzystwie znajomych. Czasem jak wieczorem jestem sam, po obiedzie zdarza mi sie, że mam wzdęcia i puszczam dosyć często wiatry - czy to jest normalne?? Czasem jak rano wstane i napręże mięśnie np. podczas przeciągania to wtedy puszczam wiatry, które trwają kilka dobrych sekund - to jest normalne?? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ka%C5%82 Co do niecharakterystycznego stolca i częstego oddawania wiatrów radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem. Trzeba wykonać chociażby podstawowe badania (badanie przez odbyt), aby wykluczyć jakąś patologię anatomiczną. Takie jednak dolegliwości mogą jednak nie mieć nic wspólnego z chorobą (taka Pani po prostu fizjologia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna , w odpowiedzi na Pani pytanie muszę pania uspokoić gdyż częste wiatry nie są powodem do niepokoju , śmiem twierdzić że raczej do zadowolenia !! Myślę że dzięki Pani problem z dywersyfikają dostaw gazu mamy rozwiazany , proszę jak najszybciej skontaktować się a najbliższym oddziałem PGNiG celem zawarcia korzystnego kontraktu na dostawę gazu produkowanego przez panią. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×