Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gdy ściągam napletek boli mnie węzidełko


Gość Błażej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!, mam taki problem gdy penis jest w stanie spoczynku napletek mogę zdejmowac, ale gdy jest w stanie w zwodu jak zdejmę napletek to boli mnie wezidełko. Czy to coś poważnego? I jak powiedziec o tym rodzicom? Z gory wielkie dzięki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba normalnie, spokojnie poinformować o tym problemie rodziców. Najlepiej w tej sprawie na początku porozmawiać z ojcem. Takie objawy jakie przedstawiasz mogą świadczyć o skróconym wędzidełku napletka. Musi zbadać Cię lekarz najlepiej urolog (gdy masz powyżej 16 lat) lub chirurg dziecięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam problem jak zdejme skorke z napletka to nawet lekki podmuch wiatry sprawia mi bol mam 12 lat i nie wiem czy powiedziec o tym rodzicom i mam z nimi isc do lekarza chyba ze sa na to jakies inne metody prosze pomuszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość noname :/

Mam taki sam problem, dokladnie taki sam, 19 sierpnia mam urodziny, 14, penis mam 10 cm, i gdy penis jest w stanie spoczynku napletek sie zdejmuje, gdy *stoi* tak ciezko sie go zdejmuje, boli.. prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 13 lat i mam taki problem że gdy mi *stoi* to nie zawsze mogę ściągnąć do końca skórkę. A gdy już mi się uda ściągnąć strasznie boli przy dotyku! We wodzie jeszcze dam rade znieść, masturbacje też... Ale dotyku nie znoszę! co to może być?? Powiedzieć rodzicom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. jak miałem kłopoty z penisem to powiedziałem mamie bo mam lepszy z nią kontakt,ja mam dopiero 13 lat.Bardzo się wstydziłem pokazać mamie ale zmusila mnie do tego sytuacja, po obejrzeniu mojego penisa poszła ze mną do lekarza.Wcale tak zle nie było,pani doktor obejrzała dala leki i do domu. Kiedy mama dotykała przy oglądaniu mój penis się podniósl,ale wstyd. Ale mama powiedziała że to normalne u dzieci w moim wieku i nie mam się czego krepować.Proponuję przełamać ten wstyd i porozmawiać z mama a ona na pewno pomoże,ja mam teraz pełne zaufanie do niej i wiem że mnie nie wyśmieje gdy będzie kłopot.Gdy miałem stulejkę gdy byłem mały to mama mi smarowała i naciągała,też penis stawał się sztywny. Pozdrawiam. Kocham moją mamę za wyrozumienie i pomoc gdy potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×