Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Słaba erekcja


Gość kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym sie zapytać o pewną rzecz. Mam 21 lat i nigdy nie zażywałem żadnych środków wpływających na libido. Wydaje mi się że również odżywiam się całkiem dobrze, owoce i warzywa spożywam praktycznie codziennie. Niestety jednak twardość mojej normalnej erekcji nie do końca mnie zadowala. Czy to normalne że ranna erekcja zawsze jest twarda w takim stopniu, w jakim wydaje mi się powinna być, a w ciągu dnia wzwód, nawet nie jest do końca wstanie utrzymać ciężaru penisa? Rzadko się zdarza aby w ciągu dnia erekcja, była równie twarda jak ta z rana. Problem ten nie utrudnia w sposób znaczący stosunku, jednak trochę mnie niepokoi. Samo prącie jest również skrzywione w ok. 30 stopni w dół, może to ma też jakiś wpływ. Dodam jeszcze (chciałbym mieć pewność w każdym aspekcie, zanim pójdę do urologa), że penis wygina się o wiele łatwiej w dół, aniżeli w górę. Czy jest to problem bardziej natury anatomicznej (tj. złe funkcjonowanie tkanki gąbczastej, ciał jamistych, jakiegoś mięśnia, prostaty itp.) czy bardziej sposobu życia i stanu psychicznego? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość że jest to spowodowane niskim cisnieniem? Od kąd pamiętam miałem niskie, często wiąże się to z zawrotami głowy przy szybkim wstawaniu, ospałością, problemem z koncentracją. Nie wydaje mi się zeby to był jedynie problem psychologiczny, tzn. wstyd czy kompleksy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×