Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból i kłucie w lewym podbrzuszu promieniujące niekiedy do nogi


Gość Asia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóz od ponad miesiąca czuje przerywalne kłócie w lewym podbrzuszu nisko narządów rozrodczych a blisko zgięcia z nogą, czesto ból promieniuje do lewej nogi co powoduję uczucie zmęczenia tylko tej konczyny kiedy to druga jest bez zmian. oprócz kłócia po lewej stronie występuje naprzemian tępy ból taki jakby skórcze. co to może być. powiem ze od 4 msc biore tabletki Jasmin, rok temu bylam leczona na zrosty, i lekarz niby stwierdził zespół jelita drażliwego, ale dlaczego miało by sie to odezwać skoro nie mam ostatnio stresu. okresy przychodzą regularnie, ale czy mimo krwawien z odstawienia mogą to być bóle związane z ciażą?? dodam ze robilam dwa testy pierwszy w trzecim tyg pocencjalenj ciąży a drugi w piątym i oba wyszły negatywne, na dodatek od dnia stosunku takiego którego sie obawiałam mimo tabletek Jasmin miałam dwa okresy z odstawienia. co moze zatem być przyczyną tych bóli?? są dziwne a brzuch mam twardy. nie mam zaparc ani biegunki. z góry dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też od paru dni mam ból w podbrzuszu tylko mój ból pojawia się na środku nigdy mnie tak nie bolało ból pojawił się 10 dni temu pierwszy raz przy tym pojawiły się plamienia myślałam że zacznie mi się okres ale od 10 dni ból nie ustępuje a okresu jak nie było tak nie ma od paru dni promieniuje także do lewej nogi . Co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miewam takie bóle. Boli mnie z prawej strony podbrzusza. Ból promieniuje do nogi. W zeszłym tygodniu byłam na SOR, ponieważ nie wytrzymałam już bólu. Wcześniej byłam u ginekologa. Stwierdził endometriozę oraz stan zapalny jajnika. Na SOR ginekolog wykluczył stan zapalny i podejrzewał endometriozę. Badali mnie również pod kątem wyrostka - ale to nie wyrostek. Byłam u trzeciego ginekologa (poleconego przez koleżankę), ten ginekolog nakazał mi pójść do urologa, ponieważ mogą to być kamienie w moczodole. Byłam więc u urologa - kazał zrobić USG jamy brzusznej, ale stwierdził, że powinnam udać się do ginekologa, bo to objawy ginekologiczne. I tak od dwóch tygodni chodzę sobie od jednego do drugiego specjalisty i każdy ma swoją teorię na moje bóle a co je powoduje nie wiem nadal. A jak boli po prostu kazali brać ketonal. Jutro idę na USG brzucha - ciekawe jaką tym razem usłyszę teorię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×