Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle jąder


Gość ja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14lat. ostatnio tzn. 4-5dni temu domowym sposobem (moczenie w rumianku) wyleczylem sie, tak mnie sie wydaje, z zapalenia cewki moczowej. dzis gdy jechałem samochodem zauwazyłem ze boli mnie lewe jądro. mialem wtedy troche obcisle spodnie. załozylem wiec luzne spodenki. początkowo bol zniknął, ale teraz co kilkadziesiąt minut to jadro znów mnie boli. gdy ogladałem sobie jadra wyczolem, ze na lewym (bolącym) u góry mam jakby guzka czy cos w tym stylu. przypadkowo wyczułem, u góry moszny, nie wiem jak to nazwać (ten przewód co łączy jądro z resztą) ze jest on objetosci jadra albo i wiekszy. z drugiej strony tez to mam. czy jest to typowe? moje pytanie brzmi: co moze mi byc. dodam iż przechodze juz 8dni mocne przeziebienie i tydzien jechalem na antybiotyku. a bole penisa takie jakie na zapaleniu cewki ponawialy sie 3 dni temu az do wczoraj. czasem pobolewa lekke mnie prawe jądro. prosze o odpowiedz. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę z tym problemem udać się do lekarza bezpośrednio (wcześniej mówiąc o tym rodzicom). Często zejściem zapalenia cewki moczowej lub pęcherza jest zapalenie najądrza lub jądra. Prawdopodobnie mogło u Ciebie do tego dojść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cristiano

mnie też boli lewe już kiedyś byłem u lekarza i skierował mnie na USG i nic nie wykazało. Mówił , że nic nie jest złego lecz teraz na dniach znowu mnie zaczęło bolec i mam wielkiego stracha ! P.S: też miałem tego guza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×