Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dieta dla 8-latka po wycięciu wyrostka robaczkowego


Gość Monika GZ

Rekomendowane odpowiedzi

moj synek jest 10 dni po usunięciu wyrostka robaczkowego - ostre, ropne zapalenie wyrostka robaczkowrego. w zaleceniach ma napisane, ze należy stosowac diete lekkostrawna prez miesiąc. ogolne zasady diety znam natomiast nie wiem czy mogę mu podawac soki przecierowe typu *kubuś, actimelki i jogurty i jakie owoce moze jesc. monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Mój synek ma lekkie zapalenie wyrostka robaczkowego - lekarz w pogotowiu powiedział ze jeszcze nie ma powodu go usuwać. Miałam do wyboru albo obserwacja w domu ,albo w szpitalu. Kazał podawać biseptol i scopolan, jeżeli jego stan sie pogorszy mam od razu udać się na oddział chirurgiczny. Syn ma 11 lat. Jaką diete mam zastosować bo tego mi nie powiedział.Jeszcze jedno -czy takie leczenie spowoduje ustąpienie stanu zapalnego bo z tego co słyszałam to wyrostek sie usuwa i nie czeka az dojdzie do jego rozlania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi tak leczyli przez rok, leczyli, leczyli i do domu wypuścili, miałem rok spokoju (chociaż nie) co jakiś czas miałem lekkie bóle. Minął równy rok i pojechałem do innego lekarz, a ten stwierdzil że takiego wyrostka jak mój nie widział (takiego mutanta jak on to powiedział :]) więc od razu lepiej jechac do innego lekarza i niech wytną. Spokój na całe życie. Mi przez ten rok potworzyły się jakieś ropnie i zgrupienia więc lepiej wyciąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×