Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Szczelina odbytu - stan i powikłania po operacji (dywulsja odbytu)


Gość Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim chorym na przewlekla szczeline odbytu polecam z calym sercem Klinike Nasmed w Warszawie,  a

konkretnie Doktor Katarzynę Borycką Kiciak. Najwspanialsza osoba na swiecie, lekarz z powolania, prawdziwy fachowiec od problemow z odbytem szczegolnie szczelin przewleklych. To sie nigdy nie wygoi niszczy zycie, wiem bo 3 lata zmagalem sie z ta zmorą. Jestem 6 tygodni po wycieciu szczeliny hemoroidow ze sfinkterotomia boczna. Efekt jest bardzo dobry. Mam wrazliwa blone sluzowa po 3 latach nieskutecznego leczenia roznymi lekami. Zacisniety odbyt przez 3 lata spowodowal rozregulowanie pracy koncowego odcinka jelit. Obecnie wszystko minelo a stolec jest coraz bardziej taki jaki powinien byc. Stan zapalny swpodowany szczelina rowniez sie wycofal.

Jesli ktos meczyl sie dluzej niz pol roku nie ma na co czekac tylko operacja w Klinice jaka polecilem, zdrowie mamy jedno, w razie czego sluze pomoca na mailu robsee@interia.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety cofam wszystkie słowa jakie napisalem o Dr. Boryckiej Kiciak w klinice Nasmed. Doktor nie doleczyła mojego procesu leczenia do konca. Wmawiała mi różne choroby uogolnione z racji złego gojenia 2 msc od zabiegu. Uwazam ze zabieg został zle wykonany a przepisane masci ktore m iprzepisywala uczulaly moja wrazliwa od tych operacji blone sluzowa odbytu. Wielokrotnie jej o tym wpsominalem. Przez to ze zbagatelizowala owy fakt szczelina nei dogoila sie u mnie. Obecnie jestem 8 msc po zabiegu i nadal walccze o zdrowie. Dlubie sie dilatatorami ropzciagam odbyt. zaplacilem nie mala sume bo 2600zl + koszt 10 wizyt to jakis 1000zl z dojazdami do warszawy z torunia jzu nie zlicze. Najgorszy jest fakt ze ona umywa rece. NIe polecam absolutnie tej osoby i tej kliniki wszyscy byli mili poki placilem grube pieniadze. Jak pienaidze mi sie skonczyly podejscie sie zmienilo. ODradzam ta doktor!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Seniorka
W dniu 16.01.2019 o 11:36, Gość R.K. napisał:

Witam, niestety cofam wszystkie słowa jakie napisalem o Dr. Boryckiej Kiciak w klinice Nasmed. Doktor nie doleczyła mojego procesu leczenia do konca. Wmawiała mi różne choroby uogolnione z racji złego gojenia 2 msc od zabiegu. Uwazam ze zabieg został zle wykonany a przepisane masci ktore m iprzepisywala uczulaly moja wrazliwa od tych operacji blone sluzowa odbytu. Wielokrotnie jej o tym wpsominalem. Przez to ze zbagatelizowala owy fakt szczelina nei dogoila sie u mnie. Obecnie jestem 8 msc po zabiegu i nadal walccze o zdrowie. Dlubie sie dilatatorami ropzciagam odbyt. zaplacilem nie mala sume bo 2600zl + koszt 10 wizyt to jakis 1000zl z dojazdami do warszawy z torunia jzu nie zlicze. Najgorszy jest fakt ze ona umywa rece. NIe polecam absolutnie tej osoby i tej kliniki wszyscy byli mili poki placilem grube pieniadze. Jak pienaidze mi sie skonczyly podejscie sie zmienilo. ODradzam ta doktor!!!!!

Współczuje, niestety często tak jest póki się płaci to wszystko cacy i tak jak Pan napisał podejście sie zmieniło kiedy pieniądze się skończyły. Przykre. Zdrowia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzeń dobry , wyleczyłam szczelinę , należę do tych szczęśliwych . trwało to 4 miesiące, powolutku ale jest dobrze , piję dwa litry dziennie herbatki ( zielona ,czerwona owocowa, ) bo to podstawa. czasami wspomagam się ciekłą parafiną, najlepsza na lekkie wypróżnienia. Wyleczył mnie dr Demuth z Poznania ale zanim do niego trafiłam cierpiałam okropnie, nigdy nic tak mnie nie bolało, jakby przypalano mnie ogniem. używałam czopki ,rano inne,  na wieczór inne  , maść i probiotyk, oraz  Cyclo 3. Przed dr Demuthem byłam u wielu specjalistów , nawet w przychodni w szpitalu ,który cieszy się dobrą opinią, ale tam szybko , szybko , bo następny pacjent czeka, nie trafili z lekami. Nie pomogły nic . pozdrawiam Isaura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość balbina
W dniu 16.01.2019 o 11:36, Gość R.K. napisał:

Witam, niestety cofam wszystkie słowa jakie napisalem o Dr. Boryckiej Kiciak w klinice Nasmed. Doktor nie doleczyła mojego procesu leczenia do konca. Wmawiała mi różne choroby uogolnione z racji złego gojenia 2 msc od zabiegu. Uwazam ze zabieg został zle wykonany a przepisane masci ktore m iprzepisywala uczulaly moja wrazliwa od tych operacji blone sluzowa odbytu. Wielokrotnie jej o tym wpsominalem. Przez to ze zbagatelizowala owy fakt szczelina nei dogoila sie u mnie. Obecnie jestem 8 msc po zabiegu i nadal walccze o zdrowie. Dlubie sie dilatatorami ropzciagam odbyt. zaplacilem nie mala sume bo 2600zl + koszt 10 wizyt to jakis 1000zl z dojazdami do warszawy z torunia jzu nie zlicze. Najgorszy jest fakt ze ona umywa rece. NIe polecam absolutnie tej osoby i tej kliniki wszyscy byli mili poki placilem grube pieniadze. Jak pienaidze mi sie skonczyly podejscie sie zmienilo. ODradzam ta doktor!!!!!

Jak teraz wygląda sytuacja? Bardzo współczuję nieudanej operacji. Ja właśnie dlatego stawiam na leczenie zachowawcze, bo jednak operacje i zabiegi mogą różnie się skończyć. Mam nadzieję, że u Ciebie lepiej. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×