Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przerośnięte gruczoły łojowe na penisie


Gość Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TeżKochanek

Słuchajcie panowie też mam ten problem, i jestem zdania że w moim przypadku przerost tych gruczołów jest spowodowany absolutnie nadmierną masturbacją oraz notorycznym trzymaniem łapy w majtkach i bawieniem się jajkami gdy nikt nie widzi,naprawdę robię to automatycznie.Gruczoły łojowe stanowią barierę antybakteryjną a ręce zazwyczaj są brudne gdy się sam dotykam. Czy też mając przerośnięte gruczoły łojowe macie przy okazji ten sam problem co ja ? Może to jest przyczyna i jednocześnie rozwiązanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby to był problem w tym. Po prostu niektórzy tak mają dlaczego tego nie wie nikt,leku na to nie ma i nie będzie lasery jak pisali koledzy wyżej nie działają, mimo że sam próbowałem raz i to nie jest dobry sposób. Trzeba z tym żyć, i nie radzę używać maści czy innego gówna bo to tylko szkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja tez sie borykam z tym problemem. Jedyna rzecz ktora jest w miare skuteczna to środki stosowane do zmiękczenia skóry w tym wypadku okolic intymnych. Ja od ponad miesiące biore wyłącznie zimne prysznice oraz smarowałem prącie kremem łagodzącym skórę. Niestety nie spowodowało to że krosty znikneły, ale się odrobinę pomniejszyły a miękkość skóry zamaskowała trochę szorstkość i twardość grudek. Radziłbym się też trochę opanować nad maturbacją. I rzeczywiście trzeba to niestety powiedzieć ale dla takich jak my nie ma żadnej możliwości na pozbycie się tego świństwa całkowicie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce z Was. To jest tak normalne i nie szkodliwe, że aż mi głupio za Was. To jest normalna rzecz, natura wyposażyła nas w naturalne wypustki, potęgujące doznania i u nas i u kobiet. Więc skończcie biadolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2017 o 08:49, Gość Kochanek napisał:

Tu chodzi o zaliczanie na imprezach i zabawę! Tylko idioci mają jedną dziewczynę. Chodzi o zaliczenie jak największej ilości panienek jestem urodzonym kochankiem! A niestety z tą nie mogę rżnąć każdej suki, naprawdę nie ma na to żadnego leku? Pamiętajcie że najgorsze są ploty a potem taka suka może to wykorzystać przeciwko nam. Kto się ze mną zgodzi?

Co za popierdol z Cb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Też mam ten problem..

A więc zgadzam się też z wami że rodząc się z tym przegrywasz życie. Po pierwsze nie każdy to ma! Po drugie to byłoby naturalne gdyby miał to każdy pajace,a niestety ma to tylko 25% procent męskiej populacji chyba tak piszą. Następnie pisanie że to jakieś wypustki wspomagają podczas stosunku to kurwa brednie! Kim w ogóle jesteś pajacu?! Zrób sobie profil na jakiejś stronie erotycznej i wstaw kutasa z tymi plamkami wyśmieją cię wszyscy! Ma 30 lat i za każdym razem dziewczyna odmawiała mi stosunku! Więc o czym my mówimy? i teraz tak najgorsze jest się w ogóle tłumaczenie przed stosunkiem z dziewczyną ! Spierdala to całą atmosferę! Powiedziałem o tym 3 kobieta podobno kochały hahahahhahahahahahhahaah! Odpowiedź może lepiej nie będę pisał! Każda tylko mówiła tak! To jak nie ma na to leku? Dlaczego nie     można tego wyleczyć? Jaką mam pewność że mnie nie zaraźisz? To wygląd jak opryszczka! Co wy na to? Tak jak już pisałem ma 30 lat i miszę napisać szczerze że nie chce mi się żyć ale żyje bo muszę... Pisanie że to jest normalne to kpina i frajerstwo! To jest nienormalne! Tak jest prawda! To wszystko panowie! Do gość chuju-on ma trochę racji... Nie popierdol tylko prawdę napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja straciłem przez to ochotę do życia zgadzam się tu z tymi niektórymi komentarzami że z tym się nie da normalnie żyć,wiecie obawy przed chorobą weneryczne hiv aids itp.  Najbardziej dziwi mnie to że na to nie ma żadnego leku! Kurwa 21 wiek! A teraz sam powiem coś na temat lasera.

Wydałem 2500 zł na zabieg usunięcie tych plamek czy jak to niby zwą gruczołami, są jedynie mniej wyczuwalne a tak to wszystko jest tak jak było nic mi ten laser nie usunął. Największą pretensje można mieć po prostu do tego jebanego bydła jakim jest człowiek! Powinni o tym uczyć na lekcjach tak jak o aids i nic,bo Kurwa powiedzcie mi do 13 roku miałem normalnego Kutasa a potem pojawiło mi się to gówno i moje życie się zatrzymało,21 lat zero sexu! I takie życie z dnia na dzień  Kurwa co to ma być? Ja też raz spróbowałem wyrwać taką jedną na imprezie i niestety ale wiecie szkoda pisać. To po prostu Kurwa się nie mieści w głowie! Po 21 latach życia nie sądziłem że przez takie coś można mieć zniszczone życie. Szkoda pisać naprawdę,i zgodzę się z wami taki który mówi że to normalne że to jakieś wypustki które co stymulują? Co Kurwa? Człowieku zastanów się co piszesz! Panowie współczuję i nie życzę tego nikomu bo żadna dziewczyna tego nie zrozumie! A dlaczego? bo jebane bydło nie uświadomiło o czymś takim! I gdyby uświadomiło nawet to podejrzewam że i tak my bylibyśmy tymi gorszymi. To tak jak z wypryskami na twarzy...   kto jest by chciał mieć nie? Nie ma siły to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto też ogarnąć czy te kulki to napewno to co piszecie czy grzybica. Jak grzybica a podobnie czasem może wyglądać to da się wyleczyć. Jesli grzybica to łatwo rozpoznać bo nieładnie pachnie w dodatku. A jak nie, to nie próbowaliście w gumach zaliczać? Nie które kondomy są różnokolorowe np. ciemny niebieski to mniej byłoby widać, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×