Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mój penis i jądra są małe


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Mam 20 lat i ciągle wstydzę się rozebrać do majek przy innych osobach, czym to jest spowodowane? Właśnie tym że mi się wydaje że moje jadra są małe ( dwa jądra mieszczą mi się spokojnie w jednej dłoni nawet jeszcze mam trochę luzu) od innych mężczyzn oraz mój penis ( wydaje mi się że oni moja jadra i penisa o wiele większego jak ja) Mój penis jest mały podczas spoczynku i nawet nie zwisa się poza jądra (ma wtedy długość od 3 cm do 4cm). Zaś podczas erekcji ma długość zaledwie 10 cm i wcale nie jest gruby. Chciałbym od was zaczerpnąć porady czy w tym wieku z moim penisem i jądrami jest wszystko dobrze ponieważ bardzo jestem zaniepokojony moimi rozmiarami. Jeśli coś jest nie tak to napiszcie co mam dalej robić żebym miał rozmiar penisa taki jaki powinien być w moim wieku. Mam nadzieję że mi pomożecie i z góry Wam dziekuję . PS. Mam takie pytanie: jaki powinien być normalny rozmiar penisa i jego grubość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rozmiarach penisa poczytaj sobie na stronach: http://www.penis.com.pl/ http://pl.wikipedia.org/wiki/Pr%C4%85cie Rzeczywiście wielkość Twoich genitaliów może budzić niepokój. Radzę najlepiej w tej sprawie skonsultować się z andrologiem. Prawdopodobnie będzie trzeba ocenić stężenia męskich hormonów we krwi. O tym zadecyduje androlog po badaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę ze post był dodany już jakiś czas temu ale chciałbym się dowiedzieć na ostatnie pytanie mojego przedmówcy, bowiem mam ten sam problem co on. ( również mam 20 lat ) Jeżeli to nie są zaburzenia hormonalne to czym to może być spowodowane? i czy da się to w jakiś sposób jeszcze wyleczyc? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tym wieku już nie wiele można zrobić. Pozostaje zaakceptowanie siebie i cieszenie się życiem. Jeśli powodem takiej sytuacji są zaburzenia hormonalne to można stymulować rozwój prącia hormonami ale tylko w okresie dojrzewania bo potem receptory staja się niewrażliwe na stymulacje. A jeśli w badaniach okaże się że hormony są w normie to przyczyna leży po stronie genetyki, ew. zaburzeń rozwojowych w życiu płodowym i z tym już nic nie można zrobić, nawet w młodym wieku. Najważniejsze to zaakceptować siebie i cieszyć się sprawnym penisem, mimo ze nie jest zbyt wielki. Ja tez się tym kiedyś przejmowałem, a dziś jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem kompleksy na punkcie swojego małego, dlatego zamówiłem na sklep-intymny.pl extender. Urządzenie świetnie się sprawdza, różnice już widać a do tego w gratisie otrzymałem żel penisizer który dodatkowo wzmacnia efekt powiększenia. http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-1636-Gnetics-Extender-Gratis-Penisizer-Gel.html. Naprawdę wart swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja brałem tabletki na powiększenie jąder i penisa  takie o nazwie penihuge. brałem je przez miesiąc i tyle wystarczyło aby uzyskać dobry efekt. Tutaj więcej o nich: http://trzymaj-forme.co.pl/2018/05/18/jak-powiekszyc-jadra-tabletki-na-powiekszenie-jader/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie lekarz

Głowno prawda jeśli chodzi i powiekszenie penisa i jader jest tylko mozliwe operacyjnie zadne tabletki i zele i chu# wie co jeszcze nie ma opcji działania. A nawet mozna sie narazic na dziwne skutki uboczne. Przestańcie wciskac mu ciemnotę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×