Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból penisa u dziecka podczas wzwodu


Gość ELIZA

Rekomendowane odpowiedzi

witam pana. mój 3.5 syn ma przyklejony napletek do samego konca prÁcia.chirurg zalecil smarowanie porcoltolonem i odciaganie.masc zostala wycofana i nie posiada odpowiednika.tuz po wizycie u chirurga i w aptece musielismy wyjechac z dzieckiem za granice.napletek nie powoduje problemow z oddawaniem moczu,synek jednak skarzy sie na bol podczas wzwodow, ktore maja miejsce bardzo czesto(?)po powrocie we wrzesniu bede nalegac na zabieg odklejenia napletka.czy taki bol podczas wzwodow i lekkie zaczerwienienie konca prÁcia(nie ma innych dolegliwosci) jest mozliwe przy silnym przyklejeniu napletka?co mogÉ zrobic do kolejnej wizyty u chirurga?czy to niebezpieczne czy moze poczekac do powrotu? bol nie jest silny, synek stara sie ,,polozyc** siusiaka, kiedy pytam co robi, mówi, ze boli go koniec prÁcia podczas wzwodu. bardzo sie niepokojÉ i dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Na pewno samemu nie można na siłę odciągać napletka. Syn musi mieć wykonany zabieg. Opisane objawy jak najbardziej odpowiadają przyczynie. U chłopca w tym wieku wzwód jest normalną rzeczą. Chłopcy próbują rozładować w ten sposób energię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jestem dorosły i mam podobny problem nie wiem co zrobić . bardzo mi to utrudnia stosunki z moja kobietą ostatnio nawet krew mi poleciała a to a to dość nie miła sprawa . Co mam zrobić proszę o jakieś rady . I jak by ktoś wiedział jak się odbywa taki zabieg u dorosłego będę wdzięczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×