Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żylaki powózka nasiennego i mały guzek


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. mam 20 lat i 6 lat temu miałem przeprowadzony zabieg podwiązania żyły jądrowej w celu usuniecia problemu żylaków.. Metoda klasyczna nic nie pomogła a żylaki znacznie sie powiekrzyly.. Ostatnio poddalem sie zabiegowi metodą laparoskopową i przyznaje, że dało to efekt.. teraz żyły nie są napięte.. moje pytanie dotyczy tego czy to normalne, że przez żylaki ktore mialem od 7 lat mogly spowodowac fakt ze slabo odczuwam (przykladowo przy mocniejszym uderzeniu) o jadro a na zmiane pogody odczowam odretwienie, czy to moze oznaczac ze jadro jest martwe? A drugie pytanie dotyczy prawego jadra.. Ostatnio przy badaniach palpacyjncz podczas kapieli odczulem maly guzek.. ma on średnice około 2mm i miesci sie w najądrzu, a dokładnie w srodkowej czesci blisko żyły.. ma to krztałt kulki przyczepionej do czesci najadrza lub żyłki.. niedawno przeszedlem mala infekcje prawego najądrza i nie wiem czy to moze miec cos z tym wspolnego.. dodam jeszcze, że ten guzek mogl byc am juz wczesniej poniewaz nie badalem sie w tamtym miejscu.. guzek nie boli.. proszę o pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×