Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Twarda żyła wzdłuż penisa a torbiele jądra i żylaki powrózka


Gość Przestraszony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przestraszony

Mam 20 lat, ostatnio na prąciu zauważyłem wyczuwalną pod skórą na górze twardą *żyłę* biegnącą od nasady, do mniej więcej połowy trzonu. Jest cienka i wydaje się jakby wrośnięta w członek, wyczuwam ją zarówno podczas wzwodu jak i w stanie spoczynku. Nie jest bolesna i nie występują żadne inne objawy, mimo to zaniepokoiłem się dość mocno. Wydaje mi się również, że ciała jamiste są jakby twardsze w stanie spoczynku, choć może to być tylko moje wrażenie. Niedawno byłem u urologa w związku z problemem z jądrami, stwierdził torbiele i niewielkie żylaki powrózka, czy może to być związane z nimi? Czy istnieje ryzyko, że jest to jakiś nowotwór? A jeśli nie, to co? Bardzo proszę o szybką poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przestraszony

Nie, ponieważ uznał je za wyjątkowo niewielkie i powiedział, żeby się nimi nie przejmować. Natomiast ta *żyła* nie jest widoczna, nie jestem przekonany czy jest to żyła. Po prostu wyczuwam pod skórą twardą bruzdę wzdłuż prącia, zaczynającą się u nasady i kończącą w połowie trzonu. W czasie wzwodu wydaje się twardnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jedz do niemiec bo tam wszystkie badania ci zrobią w ciągu jednego dnia a w polsce będa trwały nawet 6 miesięcy a do tej pory rak może sie rozwinąć na maxa i do piachu sam byłem w niemczech co prawda kosztowne ale wszystkiego sie do wiesz w ciągu 1 dn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ostatnio wystąpił u mnie podobny problem, otóż stwardniała mi żyła na penisie i nie sprawia mi to problemów, leczy moj penis jest o wiele twardszy w trakcie wzwodu, i podczas seksu odczuwam lekki bol w tym miejscu, i jak normalnie kiedys sciskalem żołądź to krew z niego się cofała, a teraz ma problemy z cofnięciem sie. Widac też zgrubienie. w tym miejsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×