Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Okręcenie się jądra


Gość Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czytałem już kilkanaście tematów, lecz nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi, a myślę, że z tym pytaniem mogę się skierować właśnie tutaj: Dzisiaj rano (6.08.09r.) wstaje z łóżka i czuje silny (może nie aż tak bardzo ale jednak silny) ból przy prawym jądrze. Głównie miało to miejsce przy dotykaniu. Spostrzegłem, że jest jakby inne - wydawało mi, że się okręciło, gdyż nasieniowody miałem nie z tej strony co zawsze. Wziąłem lekko odkręciłem na swoją pozycję i ból zniknął. Co jakiś czas (w tym samym dniu) od tego momentu pobolewają mnie (leciutko, no ale jednak da się zauważyć) naczyniowody. Czy wszystko jest w porządku skoro wydaje mi się, że tak jest i właściwie jak to się mogło stać, że obudziłem się właśnie z takim bólem. Bardzo się tego boję, jako że kiedy byłem młodszy po uderzeniu piłką cofnęło mi się jądro (lewe). Miałem operację, a lekarze stwierdzili, że wszystko jest w porządku. Dodatkowo (tutaj także nie znalazłem odpowiedzi) przy bardzo zimnej wodzie prawe jądro się cofa na sam koniec worka mosznowego (można by rzecz, że je opuszcza by chwilę potem wrócić ~parę sekund) także jakby dało radę to proszę o jakąś sugestię, ew. stwierdzenie czy wszystko jest ok, i czy mogę mieć problemy z płodnością w przyszłości (mój wiek 18).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×