Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żółta sperma


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Po samych kolorze spermy nie rozpoznaje się stanu zapalnego (kolor żółtawy jest także kolorem prawidłowym dla spermy). Jeśli nie ma Pan żadnych dolegliwości to nie rozumiem dlaczego Pan chce leczyć kolor spermy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mnie ostatnio zaniepokoiły dziwne zmiany w mojej spermie. Stała się bardzo gęsta, a w niej pojawiły się żółte galaretowate gródki. Również jej wytrysk jest jakby *opóźniony*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barteek

Witam, nie chcąc zakładać nowego tematu, sory że nic nie wniose ale mam pytanie. Nie jest to sprawa zbyt poważna ale chciałbym poczytać Wasze opinie. Regularnie się masturbuje...kilka razy dziennie może i to nawet uzależnienie *) raz miałem naderwane wędzidełko ale tuż za spermą pod koniec poleciały z 4 kropelki krwi więc luzik z tym że z 10 dni szczypało przy oddawaniu moczu ale się zagoiło...jakieś 3 miesiące temu znów poleciała z kropelka i nazajutrz było spoko...kolor spermy ok. Lecz dziś, zgarniam chusteczką sperme z brzucha [to co wytrysneło] i okej, lecz te resztki zebrane z grzyba, prosto z penisa, na chusteczce było typowo żółte, jakby zabrudzone na żółto-tka jakby penis był brudny czy coś ale czysty jest na stówke myje się regularnie itp. Aha i mam 18 lat :) pytanie: dlaczego kolor spermy zebranej [wchłoniętej] przez chusteczke jest żółty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna patologia. Kolor spermy może nawet zmieniać się w zależności od diety, częstości stosunków seksualnych, nawodnienia organizmu. Jeśli Pan nie ma żadnych dolegliwości związanych z tym faktem to wszystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, a ja jednak uważam ciut inaczej i zlecałbym kontrolnie posiew nasienia. Jesli wyjdzie jałowy to ok, jesli jednak bakteryjny to może to być początek infekcji. Wskazane wtedy dokładniejsze badanie urologiczne, także prostaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam takie pytanie,mam stulejke,i strasznie zolta sperme,uprawialem wczoraj z dziewczyna seks-pierwszy raz w zyciu,ktos tu wyzej wspomnial,ze kolor zalezy od czestosci uprawiania seksu,czy zmieni mi sie kiedys ten kolor?czy jestem na cos chory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem ponieważ moja sperma od zawsze była żółta, a od ok. roku sa w niej tak jakby ścięte galaretowate gródki, a czasami same gródki. czy to moze oznaczac jakas chorobe? czy moge miec przez to jakies problemy z płodnością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółta sperma jest powodem tego, że zbyt dużo czasu spędzacie przed komputerem zamiast spędzać ten czas w łóżku z dziewczyną. Podczas stosunku nie będziesz sprawdzać czy twoja sperma jest biała czy żółta czy zielona. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebastian

Witam serdecznie! Żółta, galaretowata sperma najczęściej występuje w zapaleniu najądrzu i zapaleniu prostaty. Wskazana jest wizyta u urologa, który wykona badanie urologiczne i zleci badanie ogólne moczu, a być może także badanie spermy. Jeżeli wstępna diagnoza się potwierdzi, powinno wystarczyć leczenie antybiotykiem. Przyczyn wystąpienia obu chorób jest wiele, w tym masturbacja, jeżeli nie są przestrzegane zasady higieny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółta sperma może też chyba pojawić się od częstego masturbowania się. Ale nie wiem Niech tu się wypowie jakiś lekarz czy ktoś bo mi dziś poleciała żółta właściwie taka kropelka i nie wiem czy wszytko ze mną OK nic mnie nie boli żadnych objawów nie mam ... Martwię sięo siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh też mam taką akcje eh gdy uprawiałem seks z panną i wgl...itd itd no i był finał na twarz..wytrysnołem jej na twarz biało-żółto sperma i jej to smakowało hmm? chce mieć białą sperme..Help me

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×