Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dieta przy nadciśnieniu i nerwicy oraz po operacji przepukliny pępkowej


Gość Agusia3638

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agusia3638

Mam pytanie lecze sie na nadcisnienie tetnicze chociaz mam 140-150 na 90-95 i na nerwice jestes przy tuszy waze 125 Kg jestem tez po operacij przepukliny pepkowej 2 miesiace .Chce schudnac . Znajoma poleciła mi lek meridia lub Zelixa czy mogę stosowac te tabletki. Lub Pomózcie jakies inne ale Dobre . Pozdrawiam i do jakiego lekarza moge sie zgłosic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dietę proteinową, jest rewelacyjna między innymi dlatego, że nie chodzi się głodnym. Je się określone potrawy w nieograniczonych ilościach, a im więcej się zje tym bardziej się chudnie. Można ją znależć w internecie, wystarczy wpisać ,,dieta proteinowa*. Jest również forum gdzie można wymienić się spostrzeżeniami. Gorąco polecam i życzę wytrwałości. Sprawdziłam ją na sobie i dlatego z czystym sumieniem mogę mówić że działa, a co najważniejsze nie ma efektu jojo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem otusz...mam 19 lat 180cm wzrostu i 82kg wagi jestem dosc zbudowany cwicze bieganie pompki cwiczenia na drązku itp ale bez silowni itp choruje na nerwice lekowa mam podwyzszone cisnienie od 1roku w granicach 135/85 140/85 po lekach propranolol mam 125/75 niewiem czy mam cwiczyc nadal takie rzeczy strasznie boje sie tego cisniena jak na moj wiek jest przy wysokie tym bardziej ze niejestem otyly tyko zbudowany niepale papierosow niepije kawy ani alkocholu mysle ze cisnienie w moim wieku to gora 125/80 bez lekow skoro niby serce mam zdrowe poprzez przewlekly lęk dostałem nadcisnienia no i takie mi zostalo bo wczesniej mialem wyzsze .....prosze o pomoc z moim problemem tak chcialbym normalnie zyc wypic piwko z kolegami potanczyc ale meczy mnie juz te nadcisnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten sam problem od poltora miesiaca,zaczlem cwiczyc po dluzszej przerwie i pojawily sie zawroty glowy,leki,bole w klatce,plecach,glowy i wlasciwie juz chyba wszytskiego.Biore jakies tablety na nadcisnienie,dziennie litr soku pomidorowego,tabletki z witaminami i potasem i narazie zostaly tylko zawroty glowy*/Przestalem pic alkochol bo na drugi dzien mam jeszcze gorzej.Nie mam pojecia co to jest i do tego ciagle nachodza mnie jakies chore mysli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×