Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość początkujący

Jak ściągać napletek?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość początkujący
Może to głupie pytanie, ale muszę je zadać. Dopiero zacczynam ściągać napletek, ale boję się tego robić do końca, jednak w wzwodzie są pewne problemy. Mam pytanie. Jak ściągać prawidłowo napletek? Czy jednocześnie z obu stron, zy bardziej z jednej, czy w stanie spoczynku całkiem żeby nie było problemu, proszę o odpowiedź. I nie piszcie żeby się skontaktować najlepiej z urologiem bo nie po to zakładam wątek :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej odciąganie napletka ćwiczyć podczas kapieli. Początkowo w stanie spoczynku. Tak jak to się uda, z jednej lub drugiej strony byle w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ktos :P
mialem ten sam problem :) nie boj sie sciagnac do konca w zwisie bo to nic nie boli :D a jezeli nie bedziesz mogl albo cos cie bedzie uciskalo to do lekarza bo bedzie to albo stulejka albo za krotkie wedzidelko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bonifacy
Byłem na bilansie i doktórka sprawdzała mi czy moge ściągnąć napletek i stwierdziła że mam stulejkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Damian
co mam zrobić gdy mój napletek schodzi w stanie spoczynku i odkrywa żołędzi i zaraz tuż po żołędziu powstaje fałd skórny a gdy jest w stanie erekcji schodzi tylko do połowy żołędzia .. jak próbuję go obciągnąć dalej to czuję ból. Co robić w tej sytuacji mam 17 lat . czy nie będę mógł uprawiać seksu przez to ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Waldi
Hej, ja sam rozwiązałem problem stulejki. Pamiętam, że namaczałem mojego potwora w bardzo ciepłej wodzie i po milimetrze, z bólem ściągałem. Miałem później rany, które się jednak zagoiły, zostały w tych miejscach tylko takie malutkie krostki, które potęgują doznania podczas seksu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bartek
jejo co z problemy ja mam 14 lat i schodzi tak jak chcę co jest lepsze przy masturbacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafał
Mam problem i nie wiem do kogo sie zwrocic czy do dermatologa czy urologa. Zrobil misie bardzo ciasny *pierścień* i chcialbym go wkoncu usunac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek
mam 13 lat i nie wiem jak ściągnąć napletek napisz cie mi coś błagam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.