Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Duże piersi u chłopaka


Gość Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hubert

Witam, Ja mam 14 lat ale mój problem jest trochę inny, lecz podobny ponieważ mam takie duże sutki i jakby takie twarde w nich ale jak dotykam to boli, gdy jest zimno to się kurczą i mam to gdzieś z rok. Ale teraz trenuje na siłowni, tak od razu to nie zejdzie, ale podpatrzyłem u kolegów w klasie jak się przebierają(wcześniej to nie interesowało) i Jeden też ma tak, ale widać że też się o tym naczytał bo ma wytrenowaną klatę i widać u niego skutki ze prawie tego nie widać ! Więc polecam wytrenować klatę i mało kto będzie zwracać na to uwagę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Mam 12 Lat. Mam duże cycki. Mam 164 Cm. Byłem kiedys Gruby i Jak urosłem To juz taki nie jestem ale Cycki mi Zostały mam strasznie Duże. Nawet najwieksze w klasie -,-. Nie wiem. zejdzie To. Bardzo sie wstydze Gdy Np. Jest bardzo gorąco a ja chce pograc bez koszulki i takie Sprawy. Nie wiem Co Zrobić. Pomocy. z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam ten problem pomocy ! ! ! ! 16 lat prawie 65kg i 172 cm i cycki mam :/// moj temat : + zdj http://zapytaj.onet.pl/Category/027,007/2,25244183,Co_zrobic_zeby_miec_mniejsze_cycki__.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 13 lat i od pół roku mam duże piersi mój lekarz mówi że mam się nie przejmować. Ale to jest krępujące , ponieważ są wakacje a ja nie mogę jechać nad wodę czy na basen bo od razu wytykają mnie palcami. Pomóżcie Proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 11 lat i mam problem mam duże cycki troche dziwne co nie bo waze 43 kg a mam 154 cm wzrostu , plis pomóżcie bo ze mnie sie smieja na basenie i w ogole boje sie rozbierac pomozcie plis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem tego samego typu.Mam 14 lat wazę 56kg i mierze 172cm.Są wakacje i chce poplywac ale nie mogę bo mam duże piersi*(Weszłem na kilka forów i wywnioskował em ze pochodzenia po lekarzach i postaram się chodzić na siłownię. P.S.- jeżeli wbiles na to forum ponabijac się z nas to przestan...to nie jest takie zabawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×