Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zapalenie żołędzia penisa


Gość Grześ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 15 lat i mam problem. Czytałem wiele na ten temat i wywnioskowałem ze mam zapalenie żołędzia nie wiem z jakiego powodu ponieważ o higienę dbam. Objawia się to w ten sposób iż cały napletek i żołąć jest czerwony i swędzi oraz wydziela się jakiś śluz (biały o nie przyjemnym zapachu) Na mój jeszcze nie wysoki wiek wstydzę się iść do lekarza a nie mam z kim porozmawiać na ten temat... *( taty nie mam a z mamom to tak dziwnie. Proszę o radę czy powinienę iść do lekarza czy może po zastosowaniu jakiejś maści bez recepty objawy mogły by ustąpić a jeśli była by taka maść proszę o podanie nazwy. Z góry dzięki za rady *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale musisz iść do lekarza. Takie objawy świadczą o zakażeniu grzybiczym (nawet przez ręcznik można się tym zarazić, basen publiczny). Powiedź o tym mamie. Najlepiej iść z tym problemem do dermatologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mógł bym iść do lekarza rodzinnego??? Czy muszę iść do dermatologa. A jeśli leczę się na trądzik młodzieńczy u dermatologa to mógł bym tej samej pani doktor powiedzieć o tym moim problemie podczas wizyty kontrolnej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc mam 14 lat. nie wiem co jest, ale moj czlonek mnie lekko boli a żołądz jest lekko czerwony od strony brzucha. mocz oddaje w normalny sposob ale triche sie niepokoje o to. czasem po wzwodzie wydzielam jakby bialy sluz czy cos podobnego. jest on jakby rozcienczony w moczu. proszę o rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 16 lat i pewien doskwierający problem. Co pewien czas wdaje mi się zakażenie i częste zapalenie żołędzi i napletka, nie jest to wcale przyjemne, napletek puchnie, żołądź piecze itd. Byłem z tym już kilka razy u urologa, i za każdym razem przepisywał mi maści i inne środki, które owszem pomagały ale po jakiś dwóch miesiąc problem się powtarza i tak nagminnie na okrągło. Czy jest jakiś sposób żeby definitywnie zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 20 lat i pewnego rana obudziło mnie swędzenie , nastpnie pod napletkiem śluz który nie ładnie pachniał . zastosowałem krem CLOTRIMAZOLUM GSK , fakt nie swędzi ale zeszło mi trochę skóry z żołędzia a teraz sie błyszczy jak bym go wypolerował . Moje pytanie brzmi czy iść do lekarza czy stosować jeszcze krem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel stosuj dalej Clotrimazolum, a wszystko wroci do normy, z takimi problemami nie trzeba od razu latac po urologach. Skora z zoledzia zeszla ci dlatego, ze masc w czasie swojego dzialania, przy okazji zluszcza naskorek. Wiec wystarczy penisa umyc i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie mialem problemow z czlonkiem ale teraz cos mi sie zrobiło na żołędzi zrobily sie plamki raz znikaja raz sie pojawiaja nie chce isc do zadnego dermatologa czym moge posmarowac nie ma zadnej wydzieliny nie ma zapachu ale sa plam,mki moze cos zaradzi mi ktos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

witam mam problem wydostaje mi się z penisa biała wydzelina niczym sperma brzydki zapach przy odawaniu moczu troche boli i piecze wiem że mam jakeś zakażenie bo czytałem na forum.Ale mam pytanie czy moge się wyleczyć wiakiś sposób bo przebywam za granicom .Biore ibubrom i pije magnes zwitaminom B6.Czy zagraża mi to życie.Morze jest jakiś sposób.Proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×