Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem z zsunięciem skóry z żołędzia penisa


Gość Marcin.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam 15 lat... Mój problem polega na Tym iż w stanie spoczynku skóra z mojego penisa zchodzi normalnie bez żadnych bólów , jednak gdy penis jest w zwodzie sciagniecie skory jest troche bolesne... Gdy sciągnę ją wtedy odczuwam ból i nie moge normalnie *korzystac* z niego... myslałem że to przed pierwszym razem... Pierwszy raz sie odbył i nie mialem przyjemności wiekszych z niego ... ponieważ moja partnerka zdjęła skóre z żołędzia i po zalożeniu prezerwatywy to robilismy i podczas stosunku czułem ból... nie chciałem przerywać chodź bardzo mnie bolało , ale jakoś poszło... Proszę o porade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! z dnia na dzien mi przeszło ! nie wiem jakim cudem !:) wieczorem gdy przed kapaniem sciagnalem skore z zołędzia nie czułem nic (byw w stanie spoczynku) poczekałem chwile i penis dostał wzwodu, po czym bólu również nie czułem ... ruszyłem pare razy skóra i zero bólu! tylko musiałem go nawilzyc woda zebym nie mial dziwnego uczucia gdy dotykalem reka zoledzia... i penis osiagnal rozmiar 15 cm! i naprawde dosyc dlugo sie masturbowalem zeby dojsc do orgazmu! jednak cuda na swiecie sie zdarzaja *) pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem.. od urodzenia moj penis rozni sie od innych.. skura z napletka nie pokrywa calego zołedzia.. nigdy z tym u nikogo nie bylem i nikomu nie gadalem bo wydaje mi sie ze to dziwne.. co to ma znaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mnie nie pytaj. ( Sam nie wiem

Moze znaczy to ze jestes obrzezany? Jesli nie, nic to nie znaczy po prostu tak masz i juz nie ma to wiekszego znaczenia przy wspolzyciu z partnerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość daniellos

Witam mam 12lat i od 2dni zaczalem sciagac skorke z zoledzia. Wszystko by bylo pieknie, jednak gdy sciagam skorke pojawia mi sie taka zylka ktora uniemozliwia mi sciagniecie do konca. Sa jakies domowe sposoby? (moczenie w wodzie itp.?) Pomozcie rodzicom jeszcze niemowilem i niezamierzam mowic. Wiecie krepujaca sprawa. Do lekarza tezsie wstydze i boje isc. Pomocy. Ps. ta zylka jest na gorze zoledzia kolo tzw. dziurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj problem wyglada tak, ze gdy moj penis jest podczas wzwodu skora nie moze ,,zejsc,, nizej, a gdy proboje na sile to okkrropnie boli. nie wiem co z tym zrobic. Czy gdy troche dorosne (a mam 15 lat) ten problem bedzie mial sznase zniknac ? prosze o odpowiedz :-( (do jakiego wieku rozsnie penis ? moj podczas wzwodu ma 12 cm mam nadzieje ze jeszcze urosnie chociaz 2 cm ...) Jesli moglbym prosic odpiszcie na email mpjm@o2.pl (wiem moze za duzo fatygi ale bardzo prosze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to skurczyła? W sensie, że zrobił się załupek? Mógłbym postarać się Tobie pomóc jednak potrzebuje więcej informacji. Pisz na maila : johnny1502@wp.pl Mam maila w telefonie więc od razu odpiszę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×