Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Małe ropiejące chrostki na penisie


Gość Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorz

Dzień dobry Mam 15 lat i zaniepokoiło mnie to iż na moim penisie a dokładnie na żołędziu zaczeły wychodzić bardzo małe chrostki a po 1-2 dniach zaczeło wydzielać się z nich cos w postaci *ropy*??? w każdym razie biała maź jak by tłuszcz */ *( i w tych miejscach gdzie wydziela sie ta wydzielina jest bardzo czerwony:(. Proszę o rade co to może być i czy przejdzie samo czy powinienem iść do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź Pana *g* z innego tematu: * Białe kropki na penisie (lub jak piszecie często: grudki, plamki, krostki, chrostki...) łączy szereg cech: pojawiają się *znienacka*, nie są powiązane z aktem seksualnym (często list zaczyna się od informacji, że jego autor nie podjął jeszcze życia płciowego, a tu masz... taaki problem!), zmiany umiejscowione są na penisie, w rowku zażołędnym, na skórze moszny, nie swędzą, nie ulegają zmianom, nie znikają pod wpływem maści czy płynów *na pryszcze*, natomiast po uciśnięciu można z nich wycisnąć *coś jakby ropę* - gęstą, białawą wydzielinę. więcej na: http://forum.echirurgia.pl/temat747.htm To chyba wszystko wyjaśnia *) W skrócie, nie ruszaj tego a do lekarza pójść nie zawadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

nie o takie chroski mi chodziło *( one są tylko i wyłącznie na rzołędziu i dostrzec można jaką kolwiek podczas wzwodu raczej widać czerwoną plame z której wydziela się ropa czy jakaś wydzielina no i trochę choć nie dużo sfędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam 15 lat i za niepokoiło mnie to iż na moim żołędziu jakieś 3-4 dni temu wychodzić małe bardzo małe chrostki. a 1-2 dni temu zaczeła się z nich wydzielać jakaś wydizielina a tych chrostek nawet nie widać gołym okiem tylko duuużom czerwoną plamę na której cały czas pojawia się biała wydzielina. Prosze o pomoc czy powinienem się z kontaktować z lekarzem choć bardzo się wstydzę czy to przejdzi mi to po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na plamy na penisie pomogła maść szałwiowa. Kupiłem ją tanio na allegro: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6562764 pomogło mi już po 10 dniach stosowania, teraz stosuję 4 tydzień i jest coraz mniej plam i jest coraz lepiej :) polecam, bo tanio, a naprawdę pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 14lat i na moim penisie tak zboku jest dosyć sporawa chrosta nie wiem ale nie ciekawie to wygląda proszę o pomoc bo bardzo się tego wstydzę żeby iść do lekarza a może to przejdzie po kilki dniach proszę zaradźcie coś może jakiś lek płyn do mycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×