Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krosta na penisie


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu 2tyg, nie jestem do konca pewien pojawila mi sie pewna krostka na penisie, jest ona na samym poczatku. Wpierw sadzilem ze przy goleniu zacialem sie w tym miejscu i tak to wygladalo, ale dosyc dlugo sie goi, powstawal jakis strupek, ktory odpadl, teraz jest to dziwna niewielka krostka wypelniona jakby krwia poniewaz gdy wycisnalem wyplynela malutka ilosc krwi. Nie wiem czy udac sie do urologa czy zejdzie samo. O higiene dbam, mam jedna stala partnerke lecz zawsze sie zabezpieczamy prezerwatywa, wiec to tez chyba nie jakies zarazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś podobnego i tez mam wrażenie, ze powstały one po goleniu z tym, że mam to już 3 miesiące. próbuję to zasuszać, ale jakoś nie idzie. w miejscu, gdzie potraktowałem sie maszynką i zaciąłem powstały 4 drobne krostki i nie wiem co mam z tym zrobić. naczytałem się o kłykcinach kończastych i powoli zaczynam sobie wkręcać, że jestem w ich posiadaniu - choć nie wydaje się to prawdopodobne... nie wiem co zastosować. pewnie udam się do dermatologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od kilku dni mam na penisie mala krostke, cos jak pryszcz, gdy lekko wycisnąlem poleciala ropa.Smarowalem mascia Benzacne i nie wiem czy pomoglo, co prawda jest juz mniejsza prawie ze plaska. I od wczoraj mnie zaczal swedziec penis czy to od tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damianos

Witam , Mianowicie mam problem mam 17 lat z 2/3 lata temu pojawiła mi sie Chrostka na penisie nw co to właściwie jest. Ale psuje w pewnym sensie estetykę i nie chętnie chce współżyć z dziewczyną..... Co możecie mi doradzić poza wizytą u Dermatologa ??. Jestem już na nią umówiony lecz dziewczyna z którą jestem w pewien sposób naciska już na mnie z seksem a ja jednak wstydzie sie lekko. Są też widoczne tam białe plamki. http://www.picshot.pl/public/viewset/230817

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Medicus&Medicinalis

Witaj, te białe plamki wyglądają na plamki fordyce*a. Plamki te nie są zaraźliwe, ani nie są związane z żadnym wirusem. Ich ilość zwiększa się w okresie dojrzewania, ponieważ jest to związane ze zmianą gospodarki hormonalnej. Nie jest to choroba. Plamki Fordyce*a są uważane za normalne zjawisko fizjologiczne. Jeżeli boisz się reakcji partnerki, to defekty te możesz usunąć metodą laserową. Dla pocieszenia dodam, że tą przypadłość odnotowuje się u ok. 75-80% mężczyzn na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×