Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Lewe jądro wyżej od prawego


Gość Robert z Tarnowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robert z Tarnowa

Witam mam pytanie z tego co wiem to lewe jądro powinno być niżej od prawego, u mnie jest odwrotnie tzn. lewe jądro jest wyżej, jest mniejsze od prawego ale niewiele i jeszcze jest wysunięte bardziej od prawego, czy to jest normalne, czy to w czyms przeszkadza, proszę o odpowiedź !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W około 70% jądro lewe jest niżej i jest mniejsze co nie znaczy, że może być odwrotnie (przecież pozostaje 30%). Myslę, że wszystko jest w porządku. Jeśli jednak bardzo Cie to niepokoi niech zbada Cię lekarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Chciałbym zapytać czy to normalne,że moje lewe jądro jest bardzo wysoko położone-tzn nie ma żadnej swobody w przeciwieństwie do prawego.Wręcz chowa się.Dodam,że mam 23 lata.Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Czasami jądra mogą być tak wysoko położone na skutek np. krótkiego powrózka nasiennego, niepełnego zstąpienia jądra do worka mosznowego. Jeśli jądro jednak znajduje się w worku mosznowym to tylko jest to defekt kosmetyczny takie nierówne ustawienie jąder. W razie wątpliwości trzeba w tej sprawie skonsultować się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mnie również dotyczy przypadek że lewe jądro mam wyżej od prawego. Prawe zdaje się być połączone z *górą* bardzo cienkim przewodem i jest bardzo swobodne, inaczej niż lewe. Dodam że żadnych bóli nie czuję. Wybaczcie mi brak jakiś fachowych określen. Po przeczytaniu powyższych postów jednak jestem spokojny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość problemy inntymne

Mam pytanie jezeli moj penis jest skrzywiony w prawa strone i przy obciaganiu napletka boli mnie wedzidelko po zatym lewe jadro jest wyzej i odczuwam jakies bolee i czasem tez w pachwinie pozatym mocz tak jakby zostaje jak sie wysikam tzn w napletku tak zostaje i mam ciagle mokro pod napletkiem czy to normalnie mam 16 lat . Czy to moze byc jakas infekcja ? Dodam ze gdy za pierwszym razem obciagalem napletka potem prze kilka tygodni bolala mnie pachwina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy miałem 11lat bantyda ukręcił mi jądro. Rezultat odczułem po 16roku życia,mianowicie że prawe ukręcone jądro przy napinaniu mięśni brzucha lub ruszaniu jądrami za pomocą (dzwigaczy jąder) bardzo podchodzi do góry moszny,wygląda to tak,że gdzie zaczyna się lewe(normalne nie uszkodzone) tam przy napięciu mięśni kończy się prawe,prawie jakby chciało wejść w kanał nad moszną. Czy operacja dzwigacza mi pomoże?Co doradzacie? Z góry dziękuje. Michał 28lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×