Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększone węzły chłonne na szyi a wada w budowie dysków szyjnych


Gość Sylwia

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu mam powiększone węzły chłonne na szyi...największe są po prawej stronie potylicy,dodam,że nie bolą przy dotyku...wraz z ich powiększeniem zaczęła mnie boleć tylnia część głowy,miewam też sporadyczne bóle za uszami oraz pieczący ból w klatce piersiowej( a dokładnie ból płuca)...Udałam się do neurologa i wykonałam badania krwi.OB, badania na toksoplazmozę( wszystkie wyszły dobrze)...dodatkowo wykonałam rentgen górnego odcinka szyjnego...okazało się,ze mam wadę w budowie dysków szyjnych.Neurolog stwierdził,ze to właśnie to jest przyczyną moich dolegliwości,niestety nie zwrócił uwagi na dość spore węzły chłonne,które występują po lewej stronie szyi i na potylicy...Stąd moje pytanie,Czy możliwe jest,że przyczyną powiększenia węzłów jest wada w budowie dysków?? Bardzo mnie to martwi bo wiadomo,że z węzłami nie ma żartów...Ostatnio byłam u mojego lekarza rodzinnego,który (bez dotykania) stwierdził,że tych węzłów nie ma...*/nie wiem co dalej robić bo trochę to wszystko dziwne...Proszę o radę i z góry dziękuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nazywam sie Weronika i tez mam problemy z węzłami ,znaczy z jednym po prawej stronie i jest to bardzo wyczówalne i duży , mam lat18 i jestem wielką panikarą i strasznie spanikowałam jak wyczułam ,odrazu czarne myśli że to rak albo coś takiego, chodziłam do lekarza ,laryngologa ,ale lekarz mi powiedział ze to jest nie grozne i przestałam chodzic . Znikła mi ta golka po jakims czasia ,ale znow ją mam wiekszą i jak przełykam sline to ją czuje , jeszcze nie bylam u lekarza b, bo sie boje że będzie krzyczal ze przerwalam leczenie . bardzo sie boje dentysty i mam 2 zeby zepsute i boje sie ich wyleczyć i moze to jest ta przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×