Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przewlekłe zapalenie żołądka po infekcji grypopodobnej?


Gość Ola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!jakieś 2 miesiące temu miałam objawy grypopodobne - bół mięśni i stawów,ból głowy , uczucie rozbicia, katar.Po 3 dniach obj. ustapiły a ja od tej pory byłam bardzo słaba, nic nie umiałam zjeść - uczucie pełnego nadbrzusza i odbijanie powietrzem.Zaczęło robic mi się słabo,jakbym miała zaraz zemdleć.Dołaczyło sie drętwienie różnych części ciała gł.obwodowych, oraz uczucie braku tchu, jakby mi ktos usiadł na przeponę.Po szeregu badań m.in.kardiologicznych, neurologicznych, tarczycy itd w końcu zrobiono mi gastroskopie - wynik hist-pat :Hyperplasia foveoralis mucoae diffusa.gastritis chronica mediocris gradus.Metaplasia intenstinalis microfocalis (circa 2%GLANDULARUM).Moje pytanie - jak bardzo jest to poważne i czy jest szansa na wyleczenie .Dodam że 4 tydzień jem Omeprazol, wynik na H.pylori z krwi i gatroskopii ujemny.Dziekuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Oznacza to przerost dołeczków żołądkowych błony śluzowej. Przewlekłe zapalenie żołądka średniego stopnia. Metaplazja jelitowa. Jest szansa na wyleczenie, wymaga to jednak stosowania się do zaleceń lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan obecny śluzówki żołądka nie ma nic wspólnego z zakażeniem wirusowym. Zapewne lekarz zwiększy dawkę leku lub zmieni jego rodzaj. Dobrze by było zastosować dietę jak w chorobie wrzodowej żołądka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×