Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niedrobnokomórkowy raka płuca z przesiewam


Gość natalia_to@o2.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość natalia_to@o2.pl

Dzień dobry! Mam problem, praktycznie dotyczy on mojego taty, tata zachorował na niedrobnokomurkowego raka płuca lewego z przesiewami, choruje już od ponad 5 miesięcy, niestety jest coraz gorzej, chemioterapia pomaga co prawda narazie tylko zmniejszyć te guzki, ale tata ma przeżut i znajduje się on na szyji dokładnie gdzieś tam w srodku karku, są 2 guzki pomiędzy tymi kręgami szyjnymi niestety lekarz u którego tata się leczy powiedział że nie da rady mu ich w żaden sposób wyciąć gdyż utrzymuje się na tym jakoś jego głowa, ale tata niestety już nie wytrzymuje tego bólu i szukamy z mamą jakieś kliniki która by mu to jakoś usunęła choć by była nawet bardzo kosztowna, a lekarz taty powiedział że są jakieś kliniki które to usuwają lecz on ich nie zna, a ja szukam na internecie lecz nie mam pojęcia jak to poszukać, nie wiem, poprostu szukam czegoś co by mojemu tacie mogło pomóc, pomyślałam chociaż że może znał by tutaj ktoś jakieś kliniki nawet jeśli by były one gdzieś za granicą, przepraszam że zawracam Wam głowę ale jak by ktoś mógł to proszę bardzo o pomoc jaką kolwiek i z góry bardzo bardzo dziękuję była bym wdzięczna, pozdrawiam, Natalia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×