Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Andrzej

Powikłania po laparoskopowej fundoplikacji sposobem Nissena z implantacją siatki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość regle
W dniu 11.08.2018 o 09:36, Gość Marc napisał:

No do końca nie zgodzę się z Tobą.Mi profesor mówił że normalnie można z tym żyć jak przed operacją.Przecież po pewnym czasie to sie zrasta.Wytwarza sie zrost na tych szwach i powinien utrzymać to bez problemu inaczej te zabiegi nie miały by sensu.Ja już 3 miesiące po operacji poszedlem na siłownię,pracę też mam fizyczną a big maca jadłem już po 3tyg od operacji.Ja bylem operowany w Ozimku przez profesora Dzielickiego.Bardzo dobry specjalista .Jem pod sam korek i nic mi się nie ulewa.Poprostu mam te problemy dalej z tą flegma i klucha w gardle no i czasem te wzdęcia ale przy moim odżywianiu to wszystko możliwe ale zaszkodzić mi nie zaszkodziła.Napewno profesor jest dobrym specjalistą i wie co robi.Zreszto jest chłopak ktory też miał przepukline i operowal go profesor a teraz trenuje kulturystyke i nawet wygrał dwa razy mistrzostwa Polski w kulturystyce.Więc jak jest coś dobrze zrobione to nic nie powinno sie stać.Ja miałem przepukline i objawów nie miałem jedynie sporadycznie,ale już przy treningu odczuwalem i dokuczala mi a nie chciałem do konca życia siedzieć i zarastac tluszczem a pracę też mam fizyczną dlatego sie zdecydowałem.Teraz podam Ci przykład.Kobieta robi zabieg fundoplikacji.Po pewnym czasie zachodzi w ciążę i rodzi i po porodzie już wszystko rozerwane i zabieg popsuty?Jeżeli jest doborze zrobione to musi to wytrzymać.Pisałem kiedyś z gościem co byl operowany przez profesora 13 lat temu i mówił że wszystko jest ok.Pozdrawiam

prof. mowi wszystko co pacjent chce uslyszec. odradzam: bez zastanowienia kroi, czy trzeba czy nie. profesorze czas na emeryture. koledzy ze srodowska juz sie z pana smieja, ze pan tylko ludzi zabija

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna gość

Witam wszystkich!
Zastanawiam się nad operacją bo mam straszne objawy refluksu (nie mam przepukliny).
Ktoś z Was poddał sie operacji nie mając przepukliny?
Błagam o pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna gość

Witam wszystkich!
Zastanawiam się nad operacją bo mam straszne objawy refluksu (nie mam przepukliny).
Ktoś z Was poddał sie operacji nie mając przepukliny?
Błagam o pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tetixa

u mnie przed operacja nie stwierdzono przepukliny.. jednak badania ph-metrii byo fatalne i kwalifikowało do zabiegu. Operował prof. Tarnowski. jestem bardzo zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga

Do  tetixa

U mnie też nie stwierdzono przepukliny ale objawy mam i po lekach ustąpiła tylko połowa  (mam pozaprzełykowe objawy głównie ). . Napisz co w takim razie jak nie przepuklina  powoduje kwalifikacje do zabiegu.  Gdzie załatwić ph metrię  bo mam skierowanie do szpitala .

chętnie nawiązałabym kontakt co do leczenia i samej operacji.  jjawre@gmail.com 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.