Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ćmienie brzucha po lewej stronie


Gość Paula.

Rekomendowane odpowiedzi

Juz od dwoch lat cmi lub lekko boli mnie brzuch z lewej strony . Dokladnie pod zebrem. Gdy bylam u lekarza stwierdzil ze nie nalezy robic zadnych badan, gdyz to tylko jak sie garbie brzuch uciska mi na nerw.Oczywiscie lekarz nie znalazl jakiegos wzgorzenia w brzuchu. Gdy chudlam nie bolalo mnie w ogole w dzien tylko czasami nad ranem, gdy za dlugo lezalam na lewym boku. Jak sie obracalam lub wstawalam przechodzilo mi.Robilam jednak caly czas brzuszki. Wlasciwie teraz nie robie juz od kilku tygodni.Ktos powiedzial mi, ze po protu nadwyrezylam sobie miesnie brzucha i to wywoluje lekkie cmienie.Ostatniego wieczora chciala sama zbadac sobie czy moze nie mam jakiejs golki w brzuchu. Prawde mowiac tak mocno naciskalam ze dopiero wtedy zaczelo mnie cmic. Oczywiscie nic nie znalazlam. Po prawej stronie wszystko bylo tak samo jak po lewej.Ostatnio, a wlasciwie od kilku tygodni zyje w duzym stresie. Jestem na wakacjach, ale strasznie tesknie za swoim rodzinnym miastem i rodzina. Do tego bardzo czesto sie denerwuje,placze rowniez.Zastanawiam sie czy to moze faktycznie jest spowodowane nadwyrezeniem miesni lub stresem?? Moze to byc cos gorszego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idź prywatnie jeśli cię stać na np. usg jamy brzusznej do dobrego radiologa. to wyjaśni ci kwestię czy masz jakiegoś guza czy nie (lub np. zrób rtg). a swoją drogą może idź do psychologa - mam obecnie podobnie bo źle się czuję mimio x badań i psycha mi siada już od tego samego myślenia o tym też warto więc także tym się zainteresować - zwłaszcza jesli sama stwierdzasz że np. często płaczesz albo jesteś rozbita. różni lekarze też mówią że jeśli coś cie np. boli i skupiasz się na tym to odczucia są wielokrotnie silniejsze niż *normalnie*. a ty może skupiłaś się na tym (bez względu na możliwe wyniki) bo akurat ogólnie jesteś mimo wszystko w gorszym stanie psych. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×