Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biała końcówka żołędzia i popękana skóra


Gość Bartekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 16 lat i pewien problem otóż na czubku żołędzia zrobil mi sie ok. poł roku temu (i jest do dzis) bialy nalot, tak jakby skóra zmieniła barwe (jestem pewien, ze nie jest do mastka). Mam tez inny problem, koniec napletka mam cały twardy i biały, teraz także popękany, podczas wzodu i sciagnieciu napletka, zaciska sie on w rowku i bardzo boli. Co to moze byc? Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

To, co opisujesz może być leukoplkią, czyli tzw. rogowaceniem białym powstałym na skutek nieprawidłowego rogowacenia nabłonka. Określa się to też stanem przednowotworowym. Jak najszybciej udaj się do urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Niestety nie wiem jak to wygląda. Z opisu poprostu wnioskuje co to jest. Ostateczne rozpoznanie należy do lekarza, który zobaczy zmianę na własne oczy. Leukoplakia może wystąpić również na błonie śluzowej prącia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wizyte urologa bede mial dopiero za miesiac. Jesli jest to cos powaznego postaram sie isc do prywatnego. Ponizej zalaczam zdjecie. Niestety nie mam cyfrówki wiec jest niewryraźne http://www.iv.pl/images/n31sropn0ttecqahxgn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadbana Kobieta

Ludzie! Jak można się do takie stanu doprowadzić? Na jakim poziomie jest Wasza świadomość o ludzkim ciele i zdrowiu? Toż to woła o pomstę do Nieba! Dziwne, że kobieta jak ją coś swędzi i piecze w okolicach intymnych od razu leci do ginekologa, bez tego komfort jest żaden... a tak tydzień leczenia i można zapomnieć po sprawie.. Wy, Mężczyźni czasem nie macie pojęcia, jak zaniedbanie swojego członka może go oszpecić i upośledzić na długi czas. Założę się, że gdyby ten chłopak, który założył wątek poszedł od razu do urologa, czy chociaż dermatologa nie miałby później aż takich problemów. A i mona uniknąć nie tylko bolesnych zabiegów, długiego czasu leczenia ale i płacenia nie małej kasy. Kto z Was nie wolałby kupić sobie za ten 1500 kompletu nowych felg czy opon?? Faceci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość logopeda

Zadbana kobieto. Długość wędzidełka nie zależy od częstych wizyt u lekarza. Jest tak, że niektórzy tak mają. Podobnie jest z wędzidełkiem pod językiem. Jesli jest za krótkie powoduje wady wymowy np. (rotacyzm i sygmatyzm). To problem obu płci. Wędzidełko napletka nie dotyczy kobiet. Zatem wyrzuty w stosunku do męższczyzn były nie na miejscu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×