Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem z napletkiem, być może stulejka


Gość Kamil z Wrocławia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamil z Wrocławia

Mam 20 lat i problem z napletkiem. Przeglądając te forum domyślam się, iż będzie to stulejka częściowa, jednakże chciałbym mieć 100% pewność, dlatego wolę zapytać. Mianowicie gdby mój penis jest w stanie spoczynku mogę z niego sciągnąć napletek do końca i raczej nie ma przy tym żadnego bólu i większego problemu. Problem dopiero zaczyną się gdby mój penis zaczyna przechodzic w stan wzwodu, mianowicie napletek zostaje na żołędziu i nie mogę zdjąć go do końca. Generalnie nie schodzi nawet do połowy prącia. Jednakże zauważyłem, iż podczas wzwodu mój żołądz robi się strasznie duży. Nie wiem czy puchnie, czy to normlane zjawisko? Gdy zsunę napletek jeszcze przed wzwodem zaczyna się problem, gdy penis zaczyna się podnosci. Napletek będąc w rowku zaczyna tak uciskać, że jest to ból nie do zniesienia. W związku z moim problemem mam pytanie: czy musze udać się do chirurga, czy moze jest jakiś sposób, aby rozszerzyć samemu napletek skoro podczas spoczynku penisa mogę sciągnąć go do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Tak, jest to stulejka. Na pewno warto udać się do urologa, który po badaniu będzie mógł stwierdzić jak będzie wyglądać leczenie. Podczas wzwodu przy odciągniętym napletku tworzy się załupek, jest to niebezpieczny stan i raczej proszę starać się go unikać. Do wizyty u urologa można samamu podczas kąpieli starać się odciągać napletek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam a raczej mój synka 2 latka ma problem. Otóż mój synek urodził się z wadą nerki i do potrzebnych tego typu badań musiał mieć ściągnięty napletek jeszcze jak bym malutki. Do tej pory juz mu ściągam raz dziennie przy kąpieli i obmywam , i nie było żadnego problemu aż tu nagle od dwóch dni idziemy do kąpieli mój mąż chce mu ściągnąć napletek a tu nie może i synek płacze, dopiero gdy wyjmiemy go z wanny kładziemy na łuzko i na spokojnie prubujemy chodź tez poplakuje ale odciagamy i myjemy wacikiem. Jaka może być przyczyna, czy tak z dnia na dzień moglo nastąpić zwężenie napletka????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×