Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Usunięty prawy płat tarczycy z powodu tzw. zimnego guzka


Gość Alina

Rekomendowane odpowiedzi

26 lat temu miałam usunięty prawy płat tarczycy z powodu tzw. zimnego guzka. Wg. lekarzy nie wymagałam dalszego leczenia. Pomimo przypominania podczas wizyt u lekarza ogólnego, bądź u specjalisty, że mam usunięty jeden płat tarczycy, nigdy nie otrzymałam skierowania na badania. Czuję się coraz gorzej, tyję, męczę się , puchną mi nogi i ręce, mam niskie ciśnienie a wysoki puls, okropne bóle głowy. Problemy z układem trawiennym. *Uprosiłam* lekarza, który położył mnie na oddział, porobiono mi wyniki i okazało się że na drugim płacie tarczycy mam obecnie ciepły guzek. Początkowo lekarz stwierdził, że po wyjściu ze szpitala rozpoczniemy kurację jodem, gdyż od chwili operacji powinnam być na lekach i w ogóle oberwało mi się że się nie leczyłam. /śmieszne prawda - sama miałam to robić?/. Umówiliśmy się na wizytę za dwa tygodnie po wypisie ze szpitala i co si okazało w trakcie wizyty, że żadne leczenie nie jest mi potrzebne bo jestem okazem zdrowia a wyników, które wcześniej były złe, wszyscy powinni mi zazdrościć a tak właściwie to jestem symulant. Najlepiej później stwierdzić, *dlaczego Pani/Pan przyszedł tak późno już nic nie da się zrobić*. Tyle opisu a teraz proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniego specjalisty Endokrynologa, który by mi pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Mogę polecić jedynie lekarzy w Warszawie. www.rentgen.pl można się zapisać do specjalisty: W. Grzesiuk (pracuje w Szpitalu na Banacha również) Jeśli chodzi o szpitale to właśnie Banacha, Bielany i Szaserów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×