Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Polip zapalny jelita grubego


Gość nina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panie doktorze, mam polip zapalny jelita grubego,prosze niech mi pan wyjasni co to oznacza? czy dotyczy to tylko jelita, czy swiadczy o tym ,ze gdzies w moim organizmie toczy sie proces zapalny?Bardzo czesto boli mnie glowa i prawy bok. Kiedy powinnam ponownie wykonac kolonoskopie? Wizyte u chirurga mam za trzy tygodnie Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świadczy o przebytym lub aktywnym procesie zapalnym jelita grubego. Nie znam opisu kolonoskopii, żeby móc konkretnie odpowiedzieć na pytanie. Ból głowy na pewno nie jest związany z polipem i stanem zapalnym jelita grubego. Co do dalszego leczenia i ewentualnej kontrolnej kolonoskopii musi zadecydować lekarz prowadzący po analizie wyniku badania histopatologicznego i opisie makroskopowego obrazu śluzówki jelita grubego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zmartwiona

Witam dziś odebrałam wynik kolonoskopi polo zapalny -Z NACIEKU komórek jednojadrowych w blaszce właściwej śluzówki  esicy. Przewlekłe zapalenie kątnicy średniego stopnia .sluzuwka jelita krętego odcinków i płaska ż różanym obfitym naciskiem komórek jednojadrowych w blaszce właściwej  proszę o odp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zmartwiona
3 minuty temu, Gość Zmartwiona napisał:

Witam dziś odebrałam wynik kolonoskopi polip zapalny -Z NACIEKU komórek jednojadrowych w blaszce właściwej śluzówki  esicy. Przewlekłe zapalenie kątnicy średniego stopnia .sluzuwka jelita krętego odcinków i płaska ż rozlanym obfitym naciskiem komórek jednojadrowych w blaszce właściwej  proszę o odp 

 

W dniu 29.06.2009 o 19:26, Gość anna napisał:

Witam ja dziś po zrobieniu USG napisano.Wątroba nie powiększona,prawidłowej echogeniczności, z dwoma ogniskami hyoperechogenicznymi o wymiarach 24x19mm i 9mm o jednorodnej strukturze wyglądającymi na naczyniaki,martwi mnie to że jest napisane wyglądającymi a nie że to na pewno naczyniaki,dodam jeszcze że nie miałam żadnych bóli i nić do tej pory mnie nie boli już zaczynam sie martwić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×