Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie mogę naciągnąć skórki na penis


Gość Adam z Częstochowy

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam problem nie moge naciagnąć skurki bo mnie boli prosze o pomorzenie mam lat 14 i mam dziewczyne i mam problem a mamie nie pokarze ani tacie bi bedze wstyd pomuscie bo ona mnie łapie za nogi i chyba jej sie che pomuscie prosze was wcale nie mage nacagnoc tej skurki zeby wyszedł grzyb czy jakos tak prosze a to boli a do lekarze nie pujde a jej terz tego nie powiem napiscie plis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 18 lat i mam ten sam problem mam dziewczynę i ona chce się kochać i nie wiem co mam zrobić proszę o odpowiedź i liczę na dobre rady jak najszybciej dziękuje z góry czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem ten problem nie mogłem naciągnąć skurki ale sie udało miałem podejżenie stulejki ale już niema podejżenia prubować naciągnąć codziennie aż sie uda jak najdalej tylko nie na chama jak sie nie uda to do urologa mam 12 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Ja mam taki problem ze gry sikam robi mi sie wielka kulka na koncu penisa i on sie powiekasza 2 krotnie ale nie moge naciagnac napletka. Gdy sikam mam mały wąski ciurek i gry sie kapie próbuje pod ciepłą wodą i zimna nie masturbuje sie !!! PROSZE niewiem co mam zrobic a rodzicom sie boje pokazac co dopiero lekazowi !!! widzialem ze nie jestem sam ale prosze pomozecie mi!!!! co mam zrobic jakies inne rady oprócz tej cieplej i zimnej wody ???mam 14 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz ty chyba masz kamienie w penisie nie wiem jak to sie nazywa ale ojca znajomy mial to samo wysikal 2 kamiemie wielkosci paznokcia powiedz o tym rodzicom . Mam problem ze skorka ale naciagam codzienie na chama i pomaga tylko boli pzdr. 18 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 lat i gdy mi penis nie stoi to go na spokojnie naciągam i nie boli później jak skórke naciągam znów na napleta to szczypie i jest trudno... Też tak macie???

 

Jeżeli mi penis stoi to ściągam tak do połowy, ponieważ dalej szczypie troszke i się boje, że już skórka się nie naciągnie na napleta później... Też tak macie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2020 o 03:12, Gość Michał napisał:

Witam mam problem bo mam na penisie nitkę sklejoną z nalepką i niewiem co to jest poradźcie mi coś proszę was

 

To jest wędzidełko. Ma je każdy mężczyzna, który nie był obrzezany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×