Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kondycja penisa po operacji wg. Nesbita


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof

Witam, Proszę o pomoc i poradę - za tydzień mam wizytę kontrolną u urologa, lecz moje obawy są zbyt silne by czekać aż tydzień i się nie podzielić tym. 9 czerwca miałem zabieg/operację prostowania członka wg m. Nesbita w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Lekarz poinformował mnie o konieczności unikania współżycia przez miesiąc minimum. Tak też zrobiłem. Rana się świetnie zagoiła, szwy zniknęły. Na dzień dzisiejszy jednak mam problemy nadal z erekcją, nawet samym podniecaniem się.... Psychicznie czuję żądzę, podniecenie - na widok mojej dziewczyny - jednak czuję jakby coś mnie blokowało... I nie ma zwodu, bądź jest słaby.... Nie było sytuacji bym doznał erekcji do takiego stopnia jak się spodziewałem i jak bywało dawniej - gdy z tym problemów nie miałem żadnych. Dodam także, że w przypadku masturbacji jest trochę lepiej. Generalnie minął miesiąc i wprowadzenie członka do pochwy wiąże się dla mnie z bólem - dość silnym. Zwyczajnie czuję jakby było tam dla mnie za ciasno... - szczypie, pali wręcz. Stąd też unikam współżycia. Generalnie miałem w przeciągu ostatniego tygodnia próby 3. Jedna tylko była powiedzmy w miarę - choć też wzwód był słaby. Czy to normalne? Czy powrót penisa do maksymalnej sprawności trwa tak długo? Czy mogę jakoś to wspomóc przyśpieszyć? Jakieś witaminy, ćwiczenia? Myślę, że cała sytuacja fizyczna wpłynęła też na moje psychologiczne uwarunkowania i obecnie są problemy dwa . Dodam też, że 2 tygodnie po operacji możliwe, że popełniłem pewien błąd, który mógł mnie kosztować wiele... Otóż wówczas był okres czasu , że erekcje jeśli się pojawiały - samoczynnie zanikały na skutek bólu wywołanego szwem (nadal on się pojawia ale mniej niż wówczas). Wtedy też można powiedzieć, że dokonałem masturbacji... Nie czułem bólu, nawet przyjemność i satysfkacje z prostego członka. Dodam, że wówczas wzwód był silniejszy (niemal 80% całości) gdy teraz co najwyżej mam (60%) - ujmuję tu twardość i całość. Czy to możliwe, że tą masturbacją coś zepsułem? Proszę o kontakt. Bardzo proszę o pomoc. Czuję się źle, zdołowany bardzo i jak impotent. Dodam że mam 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radosław

Jak czytałem to do sprawnosci penisa mozesz czekac do 2-3 miesięcy a jezeli to nie pomoze to skonsultuj sie z urologiem aha i mam jeszcze pytanie czy taki zabieg boli bo bede musial przez to przejsc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztopf

Zabieg nie boli bo masz znieczulenie. Idiotyczne pytanie. Nierób zabiegu. Będzisz miał problemy z erekcją, może CI źle zrobić. IDź do najlepszego lekarza. Uzbieraj kasę, prywatnie. Ja poszedłem na kasę chorych i mam przejebane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anonim z małym a duzym

Witam ja rok temu bylem na zabiegu penis nadal jest maly ale jak stanie to hardkor i jest git polecam Jastrzębie Zdroj na kase chorych laski cie operuja swietna sprawa 0 stersu i kupa smiechu *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oj tam oj tam

ja jestem niecale dwa tygodnie po wyprostowaniu penisa.zabieg dr Belda z Wrocawia prywatnie to 3000 zl klinika Multimedica. zalecenia lekarza to 8 tyg bez zamierzonych wzwodow.na noc lekarz kazal brac relanium 5mg a w ciagu dnia biegac zajac sie czyms innym.w multimedice na kase czekasz 2-3 mies. prywatnie tydzien :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. ja równiez mialem zabieg/operacje wg Nesbita w Szpitalu w Toruniu na ul. Batorego na zasadach NFZ. Czekałem zaledwie około 3 miesiecy.Wczesniej próbowałem wykonac zabieg w Bydgoszczy, ale tam zwodzili mnie brakiem terminów (ogólnie w bydzi zmarnowałem ponad rok na oczekiwanie na zabieg). Szpital w Toruniu polecam. Operował mnie lek. med. Marian Nalaskowski. Spokojny i rzeczowy straszy lekarz. Wyjasnił dzien przed co będzie robione z penisem. Jakie sa opcję rozwiązania problemu i poinformował, że moga w trakcie zmienić plany jeśli cos pójdzie ie tak. (miałem mocne skrzywienie - 90 stopni). Przed operacja dostałem tabletkę na sen, bo taka metodę sam wolałem. Nic nie pamiętam z operacji, spałem mocnym snem. Jak było po operacji? Penis wygladał strzasznie. Obrzmiały, fioletowy na całej długości - jak to po cięciu (dobrze że się takich rzeczy nie brzydzę :)). W szpitalu byłem dwa dni przed operacją i trzy dni po niej. Po dwóch dniach zdjęli mi cewnik i oddawanie moczu było juz niemalże normalnościa. Nastepnie w domu L4 dwa tygodnie. W tym czasie doszedłem do lepszej formy (po tygodniu miałem zdjęte szwy - około 10 sztuk). Kiedy wracałem do pracy penis wygladał juz normalnie. Po operacji skóra z penisa schodzi z żołędzi i troszkę dziwnie się układa (moim zdaniem) ale jest to wynik szwów i nie utrudnia mi to zbytnio życia. Po około miesiącu dokonałem masturbacji - wzwód był i erekcja również. Seksu nie próbowałem jeszcze. Ogólnie niebawem mam kontrolę u urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem prostowanego penisa tydzień temu na kase chorych i w ogóle super. Był skrzywiony w dół i nie dało się współżyć, po operacji mam 5 malutkich szwów, blizny ZERO, szwy są na długości 1cm. Faceci, naprawdę panikujecie jak baby co po niektórzy. Blizny tylko będą jaśniejsze punkty w miejscach gdzie są supełki, penis prosty, ZERO opuchlizny, ale po zabiegu był lekko posiniaczony. Erekcja pojawia się normalnie ale na razie nie mam zamiaru nic robić. Penis pięknie prosty. Jestem osobiście w szoku i dalej nie wierzę. Mój chirurg powiedział, że ciała jamiste i całe unerwienie z czasem się regenerują bo wiadomo że w czasie operacji się wycina malutki klinik (miałem metodą Nesbita), ale w przypadku mojego wieku 19 lat, wszystko się momentalnie zagoiło. Najważniejsze to dobry lekarz i szpital w którym będzie to robione. To musi być naprawdę fachowiec a nie byle kto bo widziałem najróżniejsze powikłania i sam bardzo się bałem ale mi zrobili super. Zupełnie inne życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×