Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skrzywienie penisa po ćwiczeniach pompką erekcyjną


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Dla poprawy erekcji członka używałem pompki erekcyjnej. Obecnie zauważyłem, że penis wykrzywił mi się w lewą stronę o ok. 40 stopni. Mam znacznie słabsze wzwody. Najprawdopodobniej przy zbyt dużym ciśnieniu w pompce erekcyjnej w trakcie ćwiczeń uszkodziłem ciała jamiste. Nic mnie nie bolało i nie boli. Początkowo nie przywiązywałem do lekkiego skrzywienia większej uwagi. Zaprzestałem jednak ćwiczeń tak zachwalanych na wielu stronach internetu urządzeniem. Ponieważ dalej współżyłem ze swoją kobietą pomimo zaprzestania ćwiczeń kont skrzywienia penisa się powiększył – obecnie jest to kont ok. stopni ok. 30-40 poszedłem do urologa. Mówił on dla mnie niezrozumiałe rzeczy. Wskazywał potrzebę kontaktu z chirurgiem i leczenia operacyjnego, jednak nie wytłumaczył mi szczegółów. Podobno ryzyko leczenia chirurgicznego jest duże i nie wiadomy efekt końcowy. Może się okazać, że stan erekcji w ogóle się pogorszy. Czy rzeczywiście tak jest i czy nie ma innego sposobu leczenia. Może gdzieś w zagranicznych klinikach są znane inne metody leczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Skrzywienie członka można jedynie skorygować operacyjnie. Nie ma metod zachowawczych leczenia takiej wady. Oczywiście jak każdy zabieg i ten jest obarczony powikłaniami (głównie zaburzeniami erekcji). Co do szczegółów na temat techniki, rodzaju operacji i samej potrzeby musi Pan uzyskać informacje bezpośrednio od urologa. Jednak skoro Panu te skrzywienie nie przeszkadza, nie ma Pan problemów z odbyciem normalnych stosunków seksualnych to może w ogóle taka operacja jest zbyteczna. Trzeba rozważyć przypuszczalne otrzymane efekty operacyjne w stosunku do niebezpieczeństwa samego zabiegu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×