Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jadra podczas podczas wysiłku


Gość Robert B

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robert Blach

Witam, Od paru lat zmagam sie z problemem dość dokuczliwym.Od kiedy pamiętam straszliwie bolało mnie lewe jadro, kiedy zdobyłem się na odwagę poszedłem do szpitala w celu zbadania tego problemu po czym okazało sie ze wszystko jest ok , wiec postanowiłem udać się do prywatnego lekarza który po USG stwierdził ze mam żylaki , które zostały osunięte kilka dni później.Po operacji wszystko ok do czasu...podczas biegania straszliwie bolą mnie jadra z tym wyjątkiem ze gdy je dotykam wszystko ok mogę lekko ścisnąć a gdy np obija mi się o udo straszliwie bolą (głownie lewe), zauważalnym również *pod jadrem* mam strasznie duże wystające żyły, bylem u lekarza( w szpitalu) i niby nic wszystko w porządku a ból jest i coraz większy już nawet promieniuje na brzuch (pod bliznę gdzie miałem operacje) a gdyby tego było mało podczas stosunku przy wytrysku nie odczuwam orgazmu co jest rzeczą tak żenująca ze wstydzę się iść osobiście z tym do lekarza.Proszę o pomoc w tej sytuacji ewentualnie wskazanie dobrego specjalisty z dziedziny urologi (na terenie całego kraju) z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adi Lat 15

mam ten sam problem i nie wiem co zrobic byłem u lekarza i stwierdził ze to od przeciażenia ale teraz zaczyna mnie bolec żyła na nodze i czuje ze pulsuje coraz mocniej i Nie wiem co mam robic z góry dzieki za pomoc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×