Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Odbijanie po posiłku z odrzucaniem treści żołądkowej, refluks?


Gość Jola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od około 6 mies.boli mnie pod prawym żebrem w nocy nie mogę spac na prwym boku. Obecnie przebywam ża granica ale zdecydowałam że pujdę tu do lekarza ,po zrobieniu mi USG jamy brzusznej i kompleksowych wyników nic szczególnego nie stwierdzono i lekarz przepisał mi leki p/bólowe. Na kilka dni ból przestał mi dokuczac ,lecz znów powrócił :( Myślałam juz że to woreczek żólciowy ale lekarz wykluczył dodam że nieraz miewam odbijanie po posiłku z odrzucaniem treści żołądkowej a ostatnio czuję gorycz w ustach i ten ból pod prawym żebrem? proszę o poradę co robic ? gdzie się udac do jakiego specjalisty? czy takie są objawy refluksu? czy może pobolewac w tym prawym boku? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam podobny objaw, nie gryzę a połykam, zbyt dużo jem, jakaś masakra, usg nic nie wykazało. od pewnego czasu zacząłem mniej jeść, i ćwiczyć brzuch, ale co pewien czas tak się najem to czuję ból pod prawym żebrem. również gdy nie gryzę , to mam cofanie się treści, nic fajnego. myślę że podstawa to mniej jeść.... muszę tego dopilnować tą kamicą się przestraszyłem, bo znajomej z nadwagą wycieli operacyjnie dwa kamienie / jak orzechy włoskie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×