Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Co to może być? Podwrózek nasienny, przepuchlina,uraz


Gość PIOTREK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakies 3 miesiące temu musiałem troche podzwigać i od tamtej pory czułem ciążenie w lewym jądrze myślałem ze przejdzie wiec poczekałem pare dni ale jednak nie przeszło,dodam jeszcze ze miałem zapalenie ucha i brałem antybiotyki w tym czasie. Postanowiłem pójść do urologa stwierdził ze mam małe zapalenie cewki moczowej a to ciążenie moze być przyczyną kuracji antybiotykowej,lekarz zbadał jądra lecz nie zrobił USG,dodam ze pod lewym jądrem troche widać jakieś żyłki, ciążenie to było raz mniejsze raz wieksze ale nadal odczuwałem ze cos nie tak, po jakimś miesiącu ciązenie ustało ale zeczeło mnie bolec kująco w pachwinie i w biodrze szczególnie w nocy przy przekręcaniu sie, wiec udałem sie do lekarza, badania krwi wyszły dobre, prześwietlenie biodra tez, niema żadnych stanów zapalnych, chirurg dotykał gdzies w pachwinie czy nie mam przepuchliny noi wszystko wyszło dobrze wiec niewiem co to moze być a ból jest mocno kujący ze az mnie skręca, nie moge sie wyspać jak przeciwbólowych nie wezme,kupiłem sobie otrex 600 na wszelki wypadek. co to moze być? jakies nie dopatrzenie ? jakie badania powinienem zrobić?, myśle nad USG jąder bo wiecej pomyslów nie mam prosze o odpowiedz. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×