Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Za długi napletek


Gość Bartek1995

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek1995

Mam 13 lat i podczas spoczynku żołędź jest całkowicie nakryty napletkiem i napletek wystaje jeszcze poza żołędź podczas wzwodu nie wystaje poza natomiast podczas masturbacji nie schodzi z żołędzia gdyż trzeba go naciągnąć. *jest długi* *p to stulejka albo co może tzreba obrzezania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość apokalipso

Witam mam 13/14 lat i za długi napletek i chciałbym uniknąć obrzezania i mam pytania* 1. czy w moim wieku z czasem penis może ,,dorosnąć.. do napletka tak by nie był on za długi? 2. czy taka sytuacja wymaga konsultacji z lekarzem lub rodzicami czy wystarczy cierpliwosc lub domowe sposoby/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jeszcze młodą osobą w fazie wzrostu narządów płciowych. Pełne dojrzewanie osiągniesz około 16-18 roku życia. Jeśli nie masz stulejki z tym problemem możesz swobodnie poczekać do osiągnięcia dojrzałości płciowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz93

Witam.Mam 16 lat i niepokoi mnie długość mojego napletka.To na pewno nie stulejka.Napletek schodzi bez problemowo i bezboleśnie.Otóż we wzwodzie napletek nie zsuwa się całkowicie.Sięga mniej więcej do połowy żołędzia, aczkolwiek przy użyciu dłoni schodzi całkiem, bez oporu lecz po chwili zsuwa się spowrotem na żołądź.Przeglądałem już wiele tematów ale potrzebna mi konkretna odpowiedź ze strony osób doświadczonych.Jak już wyżej wspomniałem mam 16 lat i średnią nadwagę, w tym nie największych rozmiarów członka, który być może jest przyczyną mojego problemu.Być może będę musiał udać się do odpowiedniego lekarza i będzie niezbędny zabieg chirurgiczny.Wiem, przechodzę okres dojrzewania i być może to normalne wśród nastolatków.Przerobiłem ten temat z rodzicami, ale wciąż nie jestem pewien.Proszę o poważną, konkretną odpowiedź na którą czekam ze zniecierpliwieniem.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×