Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Narośla na twarzy, twarde guzy


Gość Załamany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Załamany

Witam. Od 2,5 roku. Robią mi się narośla na twarzy, takie twarde guzy. Zaczęło się od lewej strony nosa, potem przerzucilo sie na prawa strone. Rok temu zaczęło to narastac na policzkach i kosci jarzmowej ( teraz mam tak okropnie grube). w ostatnim czasie non stop powieksza się mi to na czole i z normalnego zrobily sie takie 2 duze guzy oraz 2 male na łukach brwiowych. Wyglada to okropnie , nie wiem co juz robic poniewaz bylem u kazdego lekarza u ktroego tylko moglem. Przy wzroscie tych zgrubein towarzyszyl ból. Prosze o pomoc. Moze ktos z was mial cos takiego i się wyleczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu zaczął boleć mnie lewy policzek Myślałam, że przgryzłam sobie śpiąc. Przy śniadaniu zauważyłam, że boli wyżej przy stawie żuchwowym, gdzie mie mogłam policzka przygryźć. Dotknęłam ręką i poczułam coś twardtgo i policzek w tym miejscu był gorący. Jest to guz wewnątrz mięśnia, ale rośnie i już jest zauważalne zgrubienie pod kością policzkową. Ból się zmniejszy, ale miejscowe gorąco nie ustąpiło i po każdej nocy policzek jest spuchnięty. Mam nadzieję, że jest to jakaś infekcja i organizm ją zwalczy. Przebywam zagranicą, co mi utrudnia wykonać należne badania. Chciałabym wiedzieć, czy ktoś miał podobny przypadek. Czy i jakie stosował leczenie? Proszę o podzielenie się wiedzł na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×