Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Asymetryczne jądra i lekko żółtawa sperma


Gość Adamus..3*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adamus..3*

Witam. Mam prawie 17lat. WIem ,że asymetria jąder ma miejsce bytu tak jest i u mnie prawe jądro ma wymiary: ok.(50x33x27) lewe: ok.(50x30x23) tak wiec chyba normalne jednak wydaje mi sie ,ze to większe jest nieco twardsze w dotyku *mogę sie mylić ,poniewaz zawsze wydaje mi sie ze jedno jadro jest nieco wieksze niz wskazuja liczby* Ponadto gdy sciskam je w okolicy najądrzy odczuwam kłucie *jak lewe jądro* w podbrzuszu ,a *jak prawe* w pachwinie/podbrzuszu. Zastanawia mnie moja sperma ,gdy znajduje sie na czarnym podlozu widac wyraznie jak w przezroczystej cieczy duzo bialej substancji jednak na bialym podlozu ma zabarwienie zoltawe ,a do tego ostatnio czesto znajduja sie w niej jakby jakieś żelki. Ponadto jak czesc spermy zmieszam z woda i zaczne w palcach gniesc jak plasteline to stworzy sie *doslownie* taka sucho-galaretowata kuleczka. Tak więc czy te czynniki są normalne? czy powinienem cos z tym zrobić ,piszę tutaj ponieważ wolałbym nie isc do urologa i tracic pieniedzy jesli to cos glupiego i normalnego. Prosze o wyrozumialosc i w miare opisową odpowiedz. Przepraszam jesli temat sie powtarza ,ale nie znalazlem tematu pasujacego do mnie . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adamus..3*

Moze zle sie wyrazilem nie tyle zolta co jasno-zoltawe zabarwienie bardzo jasne ,w takim razie co z reszta spraw czy moge prosic o ponowne przeczytanie i udzielenie odp.?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor spermy, konsystencja wygląda na OK, przy czym raczej trudno ocenić czy ulepiona z niej kuleczka jest w porządku, bo mało kto na taki pomysł wpada *-) Z jądrami też pewnie OK, jak nic nie dolega to sam sobie też problemów nie wymyślaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było takich problemów, trzeba zadbać o zdrową spermę. Jak to zrobić, wejdźcie na stronę poświęconą temu tematowi: seksbaza.com. Na stronie jest też filmik jak powinna wyglądać ejakulacja, nagranie oddania spermy przez studentów z warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×